اخبار

بررسی و بازدید از طرح‌های آب‌رسانی روستایی شهرستان پاکدشت

بررسی و بازدید از طرح‌های آب‌رسانی روستایی شهرستان پاکدشت

طی نشستی با حضور نماینده مردم شریف شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و مجری طرح‌های آب‌رسانی روستایی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  وضعیت آب‌رسانی روستایی این شهرستان مورد برسی و بازدید قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این نشست با تشریح عملکرد یک سال گذشته شرکت در بخش روستایی شهرستان پاکدشت،اظهار داشت: از زمان تحویل گیری روستاهای شهرستان پاکدشت با تلاش شبانه‌روزی همکاران اقدامات و طرح‌های قابل‌توجهی جهت تأمین و توزیع پایدار آب شرب این مناطق انجام شد.

مهندس حمیدرضا نامداری در ادامه افزود:مطابق برنامه‌ریزی و پیگیری‌های انجام‌شده، پایش و شناسایی نقاط ضعف و چالش‌های آب‌رسانی روستایی و برطرف نمودن این موارد در کمترین زمان ممکن در شهرستان پاکدشت در همان روزهای نخست تحویل گیری روستاها انجام گرفت که تا شاهد ارتقای کیفی و کمی خدمات آب‌رسانی در این مناطق باشیم.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران تصریح کرد:احیا و بازسازی منابع تولید آب،حفرو تجهیز چاه های جدید،اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه آب رسانی،ساخت و راه‌اندازی مخازن زمینی و هوایی و کشف و قطع انشعابات غیرمجاز ازجمله اقدامات شاخصی است که طی یک سال گذشته در بخش روستایی شهرستان پاکدشت انجام گرفت و امیدواریم با تخصیص به‌موقع اعتبارات عمرانی و استانی و حمایت مسئولین و مشارکت مردم شاهد استمرار خدمات مطلوب‌تر باشیم.

مجری طرح‌های آب‌رسانی روستایی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این نشست اظهار داشت:همان‌طور که در سنوات گذشته بودجه و منابع مالی برای بخش آب‌رسانی روستایی تخصیص می‌یافت با پیگیری‌های انجام‌شده و به‌ویژه با حمایت نماینده محترم مجلس شورای اسلامی مصوب گردید جهت استمرار خدمات آب‌رسانی  و برطرف نمودن تنش‌های آبی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،منابع مالی لازم را به مناطق روستایی تخصیص بدهد.

مهندس کریم پور افزود:امیدواریم در  سال‌های آتی با در نظر گرفتن اعتبارات عمرانی و ردیف بودجه برای مناطق روستایی از سوی سازمان مدیریت و  برنامه‌ریزی کشور  شاهد ارتقای خدمات آب‌رسانی باشیم.

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۰۰

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید