اخبار

عدم مشارکت مشترکین در طرح زیست‌محیطی فاضلاب در شهرستان پیشوا

عدم مشارکت مشترکین در طرح زیست‌محیطی فاضلاب در شهرستان پیشوا

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران اقدام به طرح واگذاری  انشعاب فاضلاب در قالب طرح تشویقی به صورت اقساطی در اعیاد مبارک ماه رجب و شعبان نموده است.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت: در راستای جلوگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی و ارتقای بهداشت عمومی منطقه، اجرای طرح فاضلاب در اولویت کاری این شرکت قرار دارد.

کمال غریبی افزود: با توجه به این‌که در شهر پیشوا،طرح فاضلاب با اجرای شبکه جمع‌آوری،خطوط انتقال و ساخت و راه‌اندازی  تصفیه‌خانه فاضلاب به بهره‌برداری رسید از مردم و مسئولین این شهرستان  انتظار داریم مشارکت بیشتری در اجرای این طرح زیست‌محیطی با خرید اقساطی انشعاب فاضلاب داشته باشند.

وی تصریح کرد: علی‌رغم این‌که جلسات متعددی با مسئولین شهرستان پیشوا برگزار شد و همچنین با  اجرای طرح فروش ویژه اعیاد رجب و شعبان، متاسفانه تا پایان سال گذشته تعداد 1780انشعاب فاضلاب با آحاد 3769مورد واگذار گردید..

غریبی ابراز امیدواری کرد:در سال 1400که از سوی مقام معظم رهبری  سال تولید و پشتیبانی ها و مانع زدای ها  نامگذاری شده در همین راستا شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران به منظور بهره برداری بهینه از طرح فاضلاب که در سنوات گذشته اجرا شده،تا بتواند از پساب تولید و تصفیه شده این طرح به کمک و همرهی هرچه بیشتر مردم و مسئولین اثرات مثبت آنرا در حوزه کشاورزی و صنعت مشاهده نماید.

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید