اخبار

کشف و قطع بیش از 4200 انشعاب غیرمجاز آب در مناطق جنوب شرقی استان تهران

کشف و قطع بیش از 4200 انشعاب غیرمجاز آب در مناطق جنوب شرقی استان تهران

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از شناسایی و جمع‌آوری 4200فقره انشعابات غیرمجاز آب خبر داد.

کمال غریبی با اعلام خبر فوق،اظهار داشت: در راستای مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت آب شرب و خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مشترکین،کشف و قطع انشعابات غیرمجاز آب از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن به‌صورت بی‌وقفه و مستمر با شناسایی و جمع‌آوری 4246 رشته انجام شد.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران با اشاره به این‌که  انشعابات غیرمجاز یکی از چالش‌های اساسی در امر آب‌رسانی مطلوب به مردم  به‌ویژه در بخش روستایی می‌باشند،تصریح کرد: با تحویل گیری روستاهای مناطق جنوب شرق استان تهران  و پیمایش این مناطق و شناسایی نقاط ضعف و چالش‌های آب‌رسانی مشخص گردید انشعابات غیرمجاز آب حجم عظیمی از آب شرب موردنیاز مردم را در بخش‌های کشاورزی،دامداری و باغ ویلا هدر می‌دهند.

وی افزود: با مساعدت و پیگیری‌های مدیرعامل شرکت و طی نشست و هماهنگی با مراجع قضایی و انتظامی در چهار شهرستان ورامین،پاکدشت،قرچک و پیشوا و راه‌اندازی اکیپ حفاظت از تأسیسات آب‌رسانی،نزدیک به 600 رشته انشعاب غیرمجاز در کمتر از هشت ماه در روستاهای تحت پوشش کشف و قطع شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی افزود: در مناطق شهری تحت پوشش خدمات آب‌رسانی شرکت،با پیگیری‌های امورات و ادارات تابعه در یازده ماهه سال 99بیش از 3600فقره انشعاب غیر مجاز کشف و قطع شدند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۰۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید