اخبار

تعویض 5500دستگاه کنتور آب در مناطق جنوب شرق استان تهران

تعویض 5500دستگاه کنتور آب در مناطق جنوب شرق استان تهران

از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن‌ماه با پیگیری‌ها و اقدامات انجام‌شده 5546دستگاه کنتورهای خراب مشترکین تعویض و کنتورهای جدید باکیفیت مناسب نصب و راه‌اندازی شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با ادغام آبفای شهری و روستایی عملیات تعویض کنتورهای خراب به‌صورت همزمان در مناطق شهری و روستایی  مطابق برنامه اجرا گردید و در کمتر از هشت ماه که روستاها تحویل گیری شدند 312دستگاه کنتورهای این مناطق تعویض شدند.

کمال غریبی افزود: به‌منظور اندازه‌گیری دقیق آب مصرفی مشترکین در شهرهای تحت پوشش، عملیات تعویض کنتورهای ازکارافتاده و خراب مشترکین با پیگیری و تلاش همکاران در امورات و ادارات تابعه مطابق آزمون‌های کنترلی و با به‌کارگیری تجهیزات مناسب،کنتورهای خارج از محدوده استاندارد شناسایی و به‌صورت مستمر و دوره‌ای تعویض می‌شود.

وی تصریح کرد: در این عملیات پس از بررسی‌های به‌عمل‌آمده،5234 دستگاه کنتور خراب در مناطق شهری  چهار شهرستان ورامین،پاکدشت، قرچک و پیشوا شناسایی‌شده از مدار بهره‌برداری خارج و کنتورهای جدیدکه دارای استاندارهای لازم و کیفیت فنی مناسب هستند برای مشترکین نصب و راه‌اندازی شد.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی تهران  بابیان این‌که شناسایی و تعویض کنتورهای خراب به لحاظ اهمیت اعتمادی مشترکین و لزوم مدیریت مصرف و کاهش میزان آب‌های به‌حساب نیامده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است،خاطرنشان کرد: مدیریت مصرف و کاهش میزان آب‌های به‌حساب نیامده از اهداف اساسی این شرکت است و به همین منظور با برنامه‌ریزی انجام‌شده عملیات تعویض کنتورهای خراب به‌صورت مستمر در سال جاری نیز با به‌کارگیری کنتورها با دقت بالا در دستور کار است و در حال انجام هست.

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۲۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید