اخبار

توسط مدیرعامل آبفا جنوب شرق صورت گرفت؛

دیدار با آیت‌الله محمودی نماینده ولی‌فقیه

دیدار با آیت‌الله محمودی نماینده ولی‌فقیه

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با حضور در بیت آیت‌الله محمودی گلپایگانی امام‌جمعه شهرستان ورامین با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
مهندس حمیدرضا نامداری در ابتدای این نشست، آیت‌الله محمودی را از افتخارات مذهبی، سیاسی و برکت منطقه برشمرد و افزود: رهنمودها و فرامین نورانی این عارف ارزشمند و یار دیرین امام راحل و رهبری در پیروزی انقلاب، همواره در سرلوحه کاری و به‌ویژه الگوی همه ما در بخش آب‌رسانی قرار دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این دیدار به گزارش عملکرد آب‌رسانی نیز پرداخت و گفت: خواستار حمایت و مساعدت حضرت‌عالی به‌منظور پیشبرد سریع‌تر طرح‌های عمرانی و ارتقای خدمات‌رسانی به مردم شریف منطقه هستم.
نماینده ولی‌فقیه در ورامین نیز در این دیدار که با فضایی معنوی و صمیمی همراه بود با اشاره به جایگاه و اهمیت آب در کتاب آسمانی مسلمانان به برشمردن فضایل این مایه حیاتی در دین مبین اسلام پرداخت و اظهار داشت: پاسداشت این نعمت خدادادی را باید با مصرف صحیح انجام دهیم.
آیت‌الله محمودی گلپایگانی در ادامه با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی مدیرعامل و همکاران شرکت آبفای جنوب شرقی در امر مقدس سقایی و آب‌رسانی به مردم شریف، برای موفقیت و پیشرفت تمامی متولیان و خادمان صنعت آب و فاضلاب دعا نمود.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۰۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید