اخبار

تقدیر از پیشنهاددهندگان برتر شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

تقدیر از پیشنهاددهندگان برتر شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

طی مراسمی از 14نفر پیشنهاددهندگان برتر سال 98و99 شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران قدردانی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران:در نشستی با حضور مدیرعامل،معاونین و تعدادی از مدیران شرکت برگزار شد از مشارکت همکاران در ارائه پیشنهاد‌های سازنده و برتر تقدیر شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این نشست با ابراز خرسندی و تقاضای مشارکت کارکنان شرکت در ارائه پیشنهادات،اظهار داشت:با راه‌اندازی سامانه نظام پیشنهاد‌ات بستر مناسبی جهت بهره‌مندی نظرات و دیدگاه‌های همکاران فراهم شد و انتظار داریم با مشارکت هرچه بیشتر در این زمینه شاهد شکوفایی و خلاقیت بیشتری باشیم.

مهندس حمیدرضا نامداری بابیان این مطلب که ارائه پیشنهادات سازنده نقش بسزایی در راستای حل مشکلات و چالش‌های موجود شرکت دارد،خاطرنشان کرد: سامانه نظام پیشنهاد‌ات گام مهمی در ایجاد زیرساخت‌های لازم و  استقرار مدیریت مشارکتی در هر سازمانی  است مشارکت دادن کارکنان در تصمیم‌گیری‌های گروهی و جمعی از پایه‌های اساسی نظام مدیریت است و ارتباط این نوع مدیریت با افزایش بهره‌وری غیرقابل‌تردید است.

مهندس نامداری با اشاره به این‌که پویایی سامانه نظام پیشنهادات درگرو فعالیت،ارایه مستمر پیشنهاد از سوی کارکنان است،افزود:ارائه پیشنهاد‌های مستمر و سازنده درواقع ایجاد طوفان فکری در سازمان هست و می‌تواند نقش مهمی در پیشبرد و نیل به اهداف سازمانی داشته باشد.

در این نشست همچنین معاون برنامه‌ریزی شرکت در خصوص این جلسه توضیحاتی داد و افزود: این نشست باهدف تقدیر از همکارانی که در سامانه نظام پیشنهادات شرکت  فعالیت مستمر داشتند و ایجاد انگیزه در بین کارکنان جهت مشارکت هرچه بیشتر در این زمینه برگزار شد.

احمد نعیمی افزود: تقدیر از پیشنهاد‌های برتر در محورهای مختلف شامل بیشترین تعداد ارائه پیشنهاد،امورات فعال در ثبت پیشنهاد،بیشترین سرانه در معاونت‌ها و فعال‌ترین مدیران در این زمینه انجام گرفت.

وی تصریح کرد: درنهایت با داوری و بررسی‌های به‌عمل‌آمده 14نفر به‌عنوان پیشنهاددهندگان برتر،معاونت‌های برنامه‌ریزی و بهره‌برداری  و امورات پاکدشت و پیشوا در بخش‌های مشارکتی پیشنهادات  انتخاب و موردتقدیر قرار گرفتند.

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید