اخبار

ابراز رضایت از عملکرد پایگاه بسیج شهدای پانزده خرداد شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

ابراز رضایت از عملکرد پایگاه بسیج شهدای پانزده خرداد شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

با حضور فرماندهی بسیج شرکت آب و فاضلاب استان تهران عملکرد و فعالیت‌های بسیج شهدای 15 خرداد شرکت آبفای جنوب شرقی موردبررسی و بازدید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در نشستی که با حضور سردار فاطمی فرماندهی بسیج آبفای استان، مهندس نامداری مدیرعامل شرکت فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج برگزار شد از خدمات و اقدامات پایگاه بسیج شهدای 15 خرداد تقدیر به عمل آمد.

در این نشست فرمانده بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران با تشریح عملکرد این حوزه در یک سال گذشته، خاطرنشان کرد: با فعالیت شبانه‌روزی و روحیه بسیجی همکاران شرکت و به‌ویژه اعضای بسیج پایگاه شهدای پانزده خرداد، اقدامات و عملکرد مطلوبی در این شرکت انجام شد.

مرتضی فخاری در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و حضور بسیجی کارکنان شرکت در این عرصه، اظهار داشت: با انتشار ویروس کووید 19 و بروز مشکلات اقتصادی و مالی، اقدامات مؤثر و بسزایی در قالب رزمایش همدلی با تأمین بسته‌های معیشتی برای خانوادهای آسیب‌دیده انجام شد.

در ادامه این نشست فرمانده بسیج شرکت آب و فاضلاب استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: بسیجیان با داشتن روحیه جهادی و ایثارگری می‌توانند اقدامات و خدمات ماندگاری در همه بخش‌ها و به‌ویژه در حوزه آب‌رسانی انجام بدهند.

سردار فاطمی در ادامه از عملکرد و فعالیت‌های پایگاه بسیج شهدای پانزده خرداد آبفای جنوب شرقی استان تهران ابراز رضایت کردند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۰۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید