اخبار

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران با امام‌جمعه شهرستان قرچک دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران با امام‌جمعه شهرستان قرچک دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به دیدار امام‌جمعه شهرستان قرچک رفت و مسائل مختلف آب و فاضلاب  این شهرستان را موردبحث و بررسی قراردادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این دیدار که همچنین مدیر آبفا شهرستان قرچک و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت حضور داشتند مهندس حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت در این نشست که در فضایی بسیار معنوی برگزار شد در ابتدا ضایعه درگذشت پدر همسر گرامی امام‌جمعه شهرستان قرچک را تسلیت گفتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این دیدار همچنین به ارائه گزارش عملکرد آب‌رسانی پرداخت و افزود: تأمین و توزیع پایدار آب شرب موردنیاز مردم شریف شهرستان قرچک و به‌ویژه در حوزه روستایی با تلاش شبانه‌روزی همکاران انجام می‌شود.

مهندس حمیدرضا نامداری با اشاره به طرح زیست‌محیطی فاضلاب شهرستان قرچک،تصریح کرد: در کنار وظیفه خطیر  خدمات آب‌رسانی همچنین اجرای طرح فاضلاب در شهرستان قرچک در اولویت کاری شرکت قرار دارد و جهت تکمیل و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر آن نیاز به مشارکت مردم و مسئولین است.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران با اشاره به انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان قرچک،خاطرنشان کرد: انشعابات غیرمجاز آب در این شهرستان یکی از مشکلات اساسی در امر خدمات‌رسانی مطلوب به مردم است و جهت کشف و قطع این نوع انشعابات نیاز به حمایت دستگاه قضایی شهرستان هست.

در این دیدار همچنین امام‌جمعه شهرستان قرچک با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در شهرستان قرچک،خواستار ادامه این روند شد.

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۵۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید