اخبار

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با امام‌جمعه شهرستان پاکدشت

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با امام‌جمعه شهرستان پاکدشت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در دفتر امام‌جمعه شهرستان پاکدشت به ارائه گزارش عملکرد آب‌رسانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در دیدار مدیرعامل شرکت با حجت‌الاسلام لزومی امام‌جمعه شهرستان پاکدشت که در فضایی بسیار صمیمی و معنوی برگزار شد همچنین مدیر امور آبفای این شهرستان و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت نیز حضور داشتند.

مهندس حمیدرضا نامداری در ابتدای این نشست با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب سلام‌الله‌علیه و گرامی داشت روز پرستار،طی سخنانی اظهار داشت: تأمین و توزیع پایدار آب شرب مردم شریف شهرستان پاکدشت به‌ویژه در حوزه روستایی در اولویت برنامه کاری شرکت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اشاره به  اقدامات آب‌رسانی انجام‌شده در روستاهای شهرستان پاکدشت،خاطرنشان کرد: از زمان تحویل گیری روستاهای منطقه تاکنون طرح‌های مختلفی شامل حفر و تجهیز چاه،اجرای خطوط انتقال،اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی و احداث مخازن اجرا گردید.

امام‌جمعه شهرستان پاکدشت در این نشست با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران در این شهرستان،خواستار ادامه روند خدمات‌رسانی شد.

حجت‌الاسلام لزومی با اشاره به نقش و جایگاه آب در زندگی بشری،بر مدیریت مصرف و صرفه‌جویی این مایه حیاتی تأکید کرد.

۱ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید