اخبار

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع پدافند غیرعامل در آبفای جنوب شرقی استان تهران

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع پدافند غیرعامل در آبفای جنوب شرقی استان تهران

همزمان با فرا رسیدن هفته مدیریت بحران و پدافندغیرعامل مسابقه نقاشی  در بین همکاران و خانواده‌های محترم کارکنان شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

مدیر دفترپدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: به منظور نهادینه سازی مقوله پدافند غیر عامل از طریق آموزش، ترویج و توسعه مفاهیم آن با بهره گیری از شیوه‌های نوین فرهنگی و هنری همچنین تبیین و تشریح نقش و جایگاه این موضوع کلیدی و حساس در مصون سازی تاسیسات و زیرساخت‌های شرکت در مقابل حوادث و بلایای غیر مترقبه، اقدامات و برنامه‌های مختلفی از سوی این دفتر انجام شد.

علی وحدانیان افزود: به منظور زمینه سازی افزایش همکاری و مشارکت کارکنان در اجرایی نمودن سیاست‌ها، برنامه‌ها و تحقق اهداف پدافند غیر عامل، مسابقه نقاشی با محوریت مقابله با انتشار ویروس کرونا و پیشگیری از خسارات در زمان بروز بلایای طبیعی در هفته پدافند غیر عامل برگزار شد.

علی وحدانیان با بیان این مطلب که لازمه آمادگی در زمان بحران و بروز حوادث، شناخت و آگاهی از راه کارهای مقابله با آن است، افزود: در این مسابقه نقاشی شرکت کنندگان می‌توانند راهکارهای مقابله با جلوگیری از تکثیر ویروس کرونا و روش‌های پیشگیری از آسیب‌های غیر طبیعی را تصویر سازی نمایند.

وی اضافه نمود: در این برنامه فرهنگی و هنری ویژه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از شرکت کنندگان و علی الخصوص دانش آموزان انتظار می‌رود نقش آموزش را جهت نهادینه سازی این موضوع مهم نقاشی نمایند.

وحدانیان در پایان به اقدامات و فعالیت‌های دیگری نیز در این هفته اشاره کرد که می‌شود به درج پیام پدافند غیرعامل در قبوض آب‌بها مشترکین، ارسال پیامک‌های روزانه با محوریت مدیریت بحران و نصب بنر با مضامین هفته پدافند غیرعامل در مبادی ورودی ستاد مرکزی و امورات تابعه شرکت اشاره کرد.

۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید