اخبار

در پنج‌ماهه نخست سال جاری 3483رشته انشعاب غیرمجاز آب در منطقه جنوب شرقی استان تهران شناسایی شدند

در پنج‌ماهه نخست سال جاری 3483رشته انشعاب غیرمجاز آب در منطقه جنوب شرقی استان تهران شناسایی شدند

از ابتدای سال 1399تا پایان مردادماه 3483فقره انشعاب غیرمجاز آب در مناطق جنوب شرق استان تهران شناسایی و جمع‌آوری گردیدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: کشف و قطع انشعابات غیرمجاز آب در شهرها و به‌ویژه در روستاهای تحت پوشش خدمات آب‌رسانی ،به‌صورت مستمر و بی‌وقفه باهدف جلوگیری از تلفات آب شرب انجام می‌شود.

کمال قریب با اشاره به معضلات ناشی از انشعابات غیرمجاز آب،خاطرنشان کرد: با تحویل گیری روستاها  و در راستای تأمین و توزیع پایدار آب شرب،این شرکت اقدام به پیمایش و شناسایی نقاط ضعف آب‌رسانی این مناطق نمود و مشخص گردید انشعابات غیرمجاز و تلفات بی‌رویه  آب شرب در باغ ویلاها و باغداری‌ها از چالش‌های اساسی آب‌رسانی روستاها است.

وی افزود: با اقدامات و هماهنگی‌های انجام‌شده با نهادهای قضایی و انتظامی چهار شهرستان ورامین،قرچک،پاکدشت،پیشوا،کشف و قطع انشعابات غیرمجاز به‌صورت مستمر و تلاش شبانه‌روزی اکیپ تخلفات امورات و ادارات تابعه شرکت انجام و در پنج ماه نخست امسال نزدیک به 3500 مورد شناسایی و جمع‌آوری شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در پایان گفت:از مجموعه 3483رشته انشعاب غیرمجاز شناسایی‌شده 1339فقره پس از سیر مراحل قانونی و اخذ هزینه‌های لازم تبدیل به مجاز شدند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید