اخبار

بررسی مسایل و مشکلات آب‌رسانی روستاهای بخش جوادآباد شهرستان ورامین

بررسی مسایل و مشکلات آب‌رسانی روستاهای بخش جوادآباد شهرستان ورامین

طی نشستی در محل سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران وضعیت آب‌رسانی به روستاهای بخش جوادآباد شهرستان ورامین موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران :در این جلسه که  با حضور معاونت نظارت بر بهره‌برداری شرکت،بخشدار جوادآباد و مدیر آبفای شهرستان ورامین  و تعدادی از دهیاران و شوراهای روستا برگزار شد ،گزارشی از  عملکرد و اقداماتی که جهت تأمین آب روستاهای مناطق جوادآباد از زمان تحویل گیری صورت گرفت  ارائه گردید همچنین حاضرین در جلسه  از منطقه مذکور جهت پیگیری مشکلات مربوطه بازدید میدانی به عمل آوردند.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین در این نشست بابیان این مطلب که اقدامات و فعالیت‌های آب‌رسانی مختلفی از همان آغاز تحویل گیری روستاها در بخش جوادآباد انجام شد،افزود:جهت تأمین و توزیع پایدار آب شرب موردنیاز ساکنین مناطق روستایی بخش جوادآباد اقداماتی شامل،حفر و تجهیز چاه،مهندسی مجدد منابع تولید،اصلاح و نوسازی شبکه توزیع اجرا گردید.

علیکایی تصریح کرد: انشعابات غیرمجاز در سطح روستاهای بخش جوادآباد از چالش‌ها و مشکلات آب‌رسانی مطلوب به این مناطق است و جهت کشف و جمع‌آوری این انشعابات نیاز به مساعدت و حمایت داریم و انتظار می رود موضوع در شورای تامین شهرستان مطرح و دادستان نیز پشتیبانی نماید.

علیرضا علیکایی افزود: در روستای محمدآباد عرب‌ها به دلیل فرسودگی شبکه و تلفات آب عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آب‌رسانی باهدف زون بندی و مدیریت فشار شبکه با استفاده از لوله‌های جدید با جنس و قطر مناسب در حال اجراست.

وی افزود: احداث مخزن زمینی 500مترمکعبی روستای خاوه  و راه‌اندازی مجتمع آب‌رسانی برای سه روستای حصار قاضی،طغان و نجف‌آباد و ساخت مخزن 1000مترمکعبی برای این منطقه از اولویت‌های برنامه کاری امور آبفای شهرستان ورامین در بخش جوادآباد است.

در ادامه این نشست بخشدار جوادآباد طی سخنانی با ابراز رضایت و تقدیر از عملکرد  و اقدامات انجام‌شده  جهت  تأمین  روستاهای این بخش همچنین جهت اجرای طرح‌ها و برنامه‌های آب‌رسانی اعلام همکاری نمود.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید