اخبار

در دیدار با اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار پیشوا طرح فاضلاب این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت

در دیدار با اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار پیشوا طرح فاضلاب این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران دردیدار با اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار پیشوا به تشریح مسایل آب رسانی و به ویژه طرح فاضلاب پرداخت.

مهندس حمیدرضا نامداری در ابتدا این نشست با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین و شهادت جانسوز چهارمین اختر تابناک ولایت حضرت زین العابدین علیه السلام،اظهارداشت: هم اکنون با اقدامات انجام شده و انتقال آب سدماملو به شهر پیشوا،مشکل تامین آب کاملا برطرف گردیده و دغدغه اصلی و اولویت شرکت در پیشوا ساماندهی،رفع نواقص و مشکلات شبکه توزیع آب و جمع آوری فاضلاب است.

مهندس نامداری در ادامه با قدر دانی از حمایت و پیگیری کلیه مسئولین به خصوص شورای شهر  پیشوا جهت ساماندهی مشکلات فاضلاب این شهر،تصریح کرد: در حال حاضر اولویت نخست شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران نصب انشعابات فاضلاب و تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب شهر پیشوا است.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با بیان این مطلب که مشارکت مردم در خرید انشعاب فاضلاب نقش مهمی در سرعت بخشیدن به اجرای این طرح زیست محیطی دارد،افزود:مطابق برنامه ریزی و اقدامات انجام شده هم اکنون تشریفات قرارداد نصب 500فقره انشعاب فاضلاب در مرحله پایانی می باشد و یک قرارداد دیگر  نصب 5000 انشعاب فاضلاب است که درمراحل پایانی مناقصه بوده و تا یک ماه آینده اجرایی می گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران انشعابات غیرمجاز آب و عدم  صرفه جویی آب در شهرستان پیشوا را از معضلات آب رسانی برشمرد و افزود: با اقدامات انجام شده تامین آب در شهر پیشوا تا 15سال آینده با مشکلی مواجهه نخواهد شد و جهت ارتقای خدمات آب رسانی در حال تهیه مدل هیدرولیکی شبکه توزیع آب در پیشوا می باشیم  که می تواند در کاهش حوادث و رفع  افت فشار شبکه توزیع موثر باشد و امید است با برنامه ریزی و پیش بینی های صورت گرفته این مهم تا پایان سال 99 با استفاده ازتوان داخلی مجموعه شرکت  محقق شود.

در این نشست همچنین شهردار و اعضای شورای شهر پیشوا با ابراز رضایت از عملکرد شرکت در این شهرستان، خواستار هماهنگی جهت اجرای طرح های عمرانی و خدمات شهری شدند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید