اخبار

انشعابات غیرمجاز آب در روستای محمدآباد عربها شهرستان ورامین کشف و قطع شدند

انشعابات غیرمجاز آب در روستای محمدآباد عربها شهرستان ورامین کشف و قطع شدند

در راستای تامین و توزیع آب شرب روستائیان شهرستان ورامین تمامی انشعابات غیر مجاز در این مناطق کشف و قطع می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت:شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز آب در روستاهای شهرستان ورامین به صورت مستمر پیگیری و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند.

علیرضا علیکایی افزود: پس از بررسی های به عمل آمده و شناسایی نقاط ضعف و چالش آب رسانی در بخش روستایی،استفاده از انشعابات غیر مجاز و هدر رفت آب شرب مورد نیاز مردم در باغ ویلاها،مراکز گلخانه ای و دامداری از مشکلات اساسی در این زمینه محسوب می شود به همین منظور و در راستای تامین آب شرب روستائیان،جمع آوری و قطع انشعابات غیرمجاز در اولویت کاری این امور قرار گرفت.

وی اضافه نمود: در راستای کشف انشعابات غیرمجاز و برخورد قانونی با متخلفین، تمامی روستاهای شهرستان ورامین به صورت جداگانه با هماهنگی مراجع انتظامی و قضایی مورد پیمایش قرار گرفتند و افرادی که از  آب غیرمجاز استفاده می کردند شناسایی و بزودی این انشعابات قطع و متخلفین به مراجع قضایی معرفی می شوند.

علیکایی اضافه نمود:در دهه نخست مرداد امسال بیش از 10روستا انشعابات غیرمجاز شناسایی و جمع آوری گردیدند و هم اکنون در تاریخ روز شنبه یازدهم مردادسال 1399در روستای محمدآباد عربها 10انشعاب غیرمجاز کشف و قطع شدند.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید