اخبار

با حضور فرماندار پیشوا وضعیت آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان بررسی شد

با حضور فرماندار پیشوا وضعیت آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان بررسی شد
 

طی نشستی در دفتر مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران وضعیت آب وفاضلاب پیشوا و به‌ویژه آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران : در این نشست همچنین تعدادی از معاونین فرماندار پیشوا و مدیر امور آب و فاضلاب این شهرستان حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ابتدا این جلسه با اشاره به اقدامات آب‌رسانی انجام‌شده در شهرستان پیشوا،اظهار داشت:اجرای خطوط انتقال آب تصفیه‌خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا از مهم‌ترین اقدامات شرکت است و با اجرای این طرح و بهره‌برداری از آب‌های سطحی گام مهمی در تأمین و توزیع پایدار آب شرب برداشته شد.

مهندس حمیدرضا نامداری با اشاره به ادغام آبفای روستایی و شهری،خاطرنشان کرد: با تحویل گیری روستاهای شهرستان پیشوا،اقدامات و فعالیت‌های اضطراری شامل حفر و تجهیز چاه‌ها،اصلاح شبکه و خارج کردن لوله‌های قدیمی جهت برطرف نمودن مشکلات آب‌رسانی این مناطق به‌صورت شبانه‌روزی و جهادی اجرا گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران همچنین به اجرای طرح فاضلاب در شهرستان پیشوا اشاره کرد و افزود:مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده تشریفات مناقصه قرارداد  نصب 5000 فقره انشعاب فاضلاب در پیشوا در دست اقدام هست.

در این نشست فرماندار شهرستان پیشوا  از مدیرعامل و مجموعه عوامل شرکت  به جهت انتقال آب سدماملو به این شهرستان  و برگزاری مراسم افتتاحیه این طرح که با حضور وزیر نیرو انجام شد قدردانی به عمل آورد و همچنین خواستار تحویل گیری برخی از مناطق این شهرستان شد.

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید