اخبار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران خبردادمشکلات کم آبی روستای قلعه سین پیشوا به زودی برطرف می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران خبردادمشکلات کم آبی روستای قلعه سین پیشوا به زودی برطرف می شود

با پیش بینی ها و اقدامات انجام شده مشکلات کم آبی روستای قلعه سین شهرستان پیشوا به زودی برطرف می شود.

مهندس حمیدرضا نامداری اعلام نمود:شناسایی نقاط ضعف و رفع مشکلات آب رسانی به روستاها در اولویت کاری این شرکت قرار دارد و اقدامات لازم در این زمینه آغاز و تا کنون بالغ بر 50میلیارد ریال در این بخش هزینه گردیده است.

مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اشاره به مشکلات آب رسانی روستای قلعه سین پیشوا افزود: با پیش بینی ها و برنامه ریزی های انجام شده،دوحلقه چاه در این روستا بازسازی و با استفاده از  مهندسی مجدد و احیاء چاه های مذکور ، میزان آبدهی این چاهها افزایش یافته و امید است با تولید آب بیشتر پاسخگوی مردم این روستا باشیم.

مهندس نامداری افزود: از دیگر اقداماتی که جهت برطرف نمودن مشکلات آب رسانی این روستا در دست اقدام است افزایش قطر خطوط انتقال آب از ورامین به قلعه سین می باشد که در این راستا پیگیری های لازم انجام شد و تا چند روز آینده مشکل قطعی و افت فشار این روستا مرتفع می گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران وجود انشعابات غیرمجاز را در روستای قلعه سین از چالش های آب رسانی برشمرد و تصریح کرد: متاسفانه شاهد هدر رفت حجم عظیمی از آب شرب توسط انشعابات غیرمجاز در این روستا هستیم که بزودی این انشعابات شناسایی و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می شوند.

۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.