اخبار

در راستای تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی بازدید از آزمایشگاه و واحدهای کنترل کیفی دانشگاه آزاد ورامین پیشوا انجام شد

در راستای تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی بازدید از آزمایشگاه و  واحدهای کنترل کیفی دانشگاه آزاد ورامین پیشوا انجام شد

جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در راستای دستیابی به اهداف مرتبط در سند چشم انداز و ماموریت سازمانی  از واحدهای کنترل کیفی و آموزشی دانشگاه آزاد ورامین پیشوا بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران : در این بازدید که در پی انعقاد تفاهم نانه همکاری فی مابین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران و دانشگاه آزاد ورامین پیشوا انجام شد معاونین  نظارت بر بهره برداری  و منابع انسانی،مدیران دفاتر پژوهش و منابع انسانی،مجری طرح فاضلاب  و مدیر دفتر کنترل کیفی شرکت حضور داشتند.

معاون  منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: به منظور بهره مندی از دانش روز و توان علمی و ظرفیت های تخصصی مراکز علمی تحقیقاتی  و نیز با هدف نظام مند کردن فعالیت های پژوهشی  و کاربردی نمودن آن در سطح شرکت تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد ورامین پیشوا منعقد شد و درهمین راستا از آزمایشگاه  و تجهیزات آزمایشگاهی  این مرکز علمی بازدید بعمل آمد.

احمد نعیمی خاطرنشان کرد: یکی  از این موارد تفاهم نامه  همکاری جهت تجهیز و ارتقای مرکز پژوهشی،آزمایشگاهی و تصفیه خانه آب و فاضلاب در زمینه میکروبی و شیمی می باشد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با اجرای موارد و چارچوب های مختلف این تفاهم نامه گام مهمی در نیل به اهداف سازمانی  و در نهایت ارتقا خدمات آبرسانی به مردم شریف برداشته باشیم.

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.