اخبار

امام جمعه و فرماندار پیشوا از خطوط انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران و مخزن هوایی این شهرستان بازدید به عمل آوردند

امام جمعه و فرماندار پیشوا از خطوط انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران و مخزن هوایی  این شهرستان بازدید به عمل آوردند

امام‌جمعه  و فرماندار شهرستان پیشوا  به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان  تهران از مراحل اجرایی لوله‌گذاری خطوط انتقال آب تصفیه‌خانه هفتم تهران و تاسیسات تامین و توزیع این  شهرستان  بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت آب فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در حاشیه این بازدید طی سخنانی اظهار داشت:مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده اجرای طرح انتقال آب تصفیه‌خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا درحال اجراست و علی‌رغم مشکلات شیوع ویروس کرونا این پروژه بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی داشته و فقط 700متر لوله‌گذاری جهت تکمیل و بهره‌برداری از آن باقی‌مانده است.

مهندس حمیدرضا نامداری بابیان این مطلب که با انتقال آب سد ماملو به پیشوا گام مهمی در تأمین آب این شهرستان برداشته می‌شود،خاطرنشان کرد:با اجرای این طرح علاوه بر تأمین و توزیع پایدار آب، کیفیت و فشار شبکه توزیع  در این شهرستان بهینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران بابیان این  مطلب که هم‌اکنون بیش از 7کیلومتر لوله‌گذاری چدن داکتیل 600میلی‌متری جهت اجرای این طرح اجرا شده است،افزود: با پیش بینی های صورت گرفته خطوط  انتقال باقی مانده تا 15تیر سال جاری اجرا و این پروژه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مهندس نامداری همچنین در بازدید  از مخزن هوایی 500متر مکعبی شهرستان پیشوا اظهار داشت: بزودی این مخزن در مدار آب رسانی شهرستان پیشوا قرار می گیرد و شاهد تنظیم،تثبیت و جلوگیری از افت  فشار در شهرک های بالا دستی خواهیم بود.

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.