اخبار

بررسی پروژه های عمرانی شهرستان های ورامین-پیشوا و قرچک

بررسی پروژه های عمرانی شهرستان های ورامین-پیشوا و قرچک

طی  نشستی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی طرح های مختلف عمرانی سه شهرستان ورامین- قرچک و پیشوا مورد بررسی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این نشست که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد معاون عمرانی استاندار تهران،نماینده مردم شریف شهرستان های ورامین،قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی،مدیران کل ادارات استان و فرمانداران این سه شهرستان حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این نشست طی سخنانی با اشاره به اجرای خطوط انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به شهرهای تحت پوشش،اظهار داشت: هم اکنون در مناطق جنوب شرقی استان تهران سه شهرستان ورامین،قرچک از آب سدماملو بهره مند شدند و برای شهرستان پیشوا امیدواریم هرچه سریع تر  این مهم محقق یابد.

مهندس حمیدرضا نامداری با اشاره به این که عملیات  اجرایی خط انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا در دست اجراست و از پیشرفت مطلوبی برخوردار است،خاطرنشان کرد: مطابق برنامه ریزی و اقدامات انجام شده این طرح بیش از 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته  و تنها یک  کیلومتر از آن باقیمانده است.

.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ادامه با بیان این مطلب که جهت تکمیل هرچه سریعتر طرحهای عمرانی و آب رسانی و به ویژه طرح انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا نیازمند مساعدت مسئولین و تخصیص اعتبارات لازم هستیم،تصریح کرد: جهت اتصال شبکه توزیع آب شهرستان پیشوا به آب سدماملو علاوه بر اجرای 10کیلومتر خطوط انتقال به قطر  600چدن داکتیل نیاز به احداث دو باب مخزن10هزارمتر مکعبی می باشد و برای تکمیل و بهره برداری از آن نیاز مند هم افزایی  مسئولین شهرستانی و استانی می باشیم.

مهندس نامداری در ادامه به اجرای طرح مدیریت یکپارچه سازی خدمات آبرسانی به مناطق شهری و روستایی اشاره کرد و افزود: هم اکنون با پیش بینی ها و تمهیدات صورت گرفته تحویل گیری روستاهای تحت پوشش انجام و همگام  و همزمان با مناطق شهری،تامین و توزیع آب این مناطق به صورت پایدار و مطابق برنامه اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اشاره به برخی از  روستاهایی که از نظر وضعیت آب رسانی تحویل گیری صورت نگرفته  افزود: از آغاز تحویل گیری روستاهای  تحت پوشش، طرح های مختلف شامل احیا و بازسازی منابع تولید،حفرو تجهیز چاه، نوسازی شبکه توزیع و استاندارد سازی انشعابات فرسوده  در این مناطق انجام شد تا شاهد جلب رضایت روستائیان زحمتکش از خدمات آب رسانی باشیم همچنین ساماندهی مناطق مذکور نیز بسیار حائز اهمیت است.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۳۴
بررسی پروژه های عمرانی شهرستان های ورامین-پیشوا و قرچک |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید