اخبار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعضای شورای شهر قرچک دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی  استان تهران با اعضای شورای شهر قرچک دیدار و گفتگو کرد

در نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران و اعضای شورای شهر قرچک وضعیت آب و فاضلاب این شهرستان بررسی شد.

مهندس حمیدرضا نامداری در این دیدار با تشریح وضعیت پروژه های آبرسانی و طرح فاضلاب شهرستان قرچک،اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی همکاران شرکت در آب و فاضلاب شهرستان قرچک دردوران شیوع کرونا و افزایش مصرف آب هیچ گونه مشکلی در تامین آب به وجود نیامد و بعد از آن نیز شاهد تامین و توزیع پایدار آب هستیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته  به منظور کاهش  حوادث در شبکه آبرسانی قرچک،خاطرنشان کرد:عملیات نوسازی و اصلاح شبکه توزیع  قرچک با توجه فرسودگی خطوط  به منظور کاهش آمار حوادث،مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب امری ضروری است و در این راستا نیز اقدامات وبرنامه هایی انجام شد که البته با همکاری و هم افزایی شورای شهر امیدواریم  این اقدامات  افزایش یافته و حوداث در شهرستان قرچک کمتر از این نیز بشود.

مهندس نامداری با مثبت ارزیابی کردن  اقدامات و فعالیت های انجام شده جهت وضعیت بهبود آب رسانی  و پایدار در شهرستان قرچک،تصریح کرد:مخزن زمینی 20هزار مترمکعبی این شهرستان با نشتی شدیدی مواجه بود و با اقدامات صورت گرفته و اجرای عملیات مهندسی مجدد و تعمیرات لازم این مشکل برطرف گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ادامه با اشاره به اجرای طرح فاضلاب در شهرستان قرچک،افزود:اجرای طرح زیست محیطی فاضلاب و احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان قرچک با هدف  ارتقا بهداشت عمومی امری ضروری است.

در ادامه این جلسه رئیس شورای شهر قرچک از عملکرد مدیرعامل شرکت و مدیر آب و فاضلاب این شهرستان جهت تامین و توزیع آب پایدار به ویژه در ایام پیک مصرف شیوع کرونا ابراز رضایت و قدردانی نمود.

محسن کهزادی با بیان این مطلب که اختصاص حجمی از آب سدماملو به قرچک رضایت مندی مردم این شهرستان را درپی داشت خاطرنشان کرد: جهت آبیاری فضای سبز شهرداری استفاده از آب غیر شرب ضروری است و شهرداری در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده و آمادگی  تمام عیار را در این زمینه دارد.

وی همچنین خواستار تعیین تکلیف طرح فاضلاب قرچک شد و افزود: برای رفع مشکلات فاضلاب شهرک های دبله و گلشهر علاوه بر همکاری با شرکت آب و فاضلاب نیاز مند عزم جهادی از سوی تمام دستگاه ها و متولیان ساخت در این شهرک می باشد می باشد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید