اخبار

تعویض و نوسازی شبکه آب رسانی روستاهای شهرستان پیشوا

تعویض و نوسازی شبکه آب رسانی روستاهای شهرستان پیشوا

عملیات اصلاح شبکه آب رسانی در روستاهای زواره بید،جلیل آباد و گلعباس با موفقیت اجرا و اهداف مورد نظر محقق شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا گفت: به منظور از مدار خارج نمودن خطوط فرسوده و قدیمی آب رسانی  و جلوگیری از تلفات آب در شبکه توزیع، عملیات اصلاح شبکه  با اجرای 1500متر لوله گذاری در سه روستای مذکور انجام شد.

محمدرضا رمضان زاده افزود: در روستای زواره بید عملیات اصلاح شبکه با اجرای 500متر لوله گذاری  با استفاده از لوله پلی اتیلن 110میلی متر انجام شد در روستای جلیل آباد  شبکه آب رسانی خیابان شهیدتقی پور با 500متر لوله سایز 160میلی متری، خطوط فرسوده از مدار بهره برداری خارج  و همچنین 70فقره از انشعاب روستائیان نوسازی و استاندارد سازی شدند.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا با بیان این مطلب که اجرای عملیات اصلاح شبکه  نقش مهمی در مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب دارد،خاطرنشان کرد: به منظور نوسازی و کاهش آمار حوادث و شکستگی  در روستای گلعباس و رودبارک 500متر از لوله های فرسوده شبکه توزیع از مدار بهره برداری خارج و لوله های جدید با جنس و قطر مناسب وارد مدار آب رسانی این روستا شدند.

رمضان زاده اضافه نمود: همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه در روستای گلعباس 60فقره از انشعابات مشترکین این محل تعویض و نوسازی شدند.

وی خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات ضمن ارتقای خدمات، شاهد جلب رضایت مشترکین روستاهای مذکور از وضعیت آب رسانی هستیم.

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید