اخبار

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران از سامانه آب‌شیرین‌کن شهرستان قرچک بازدید کرد

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران از سامانه آب‌شیرین‌کن شهرستان قرچک بازدید کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در سامانه آب‌شیرین‌کن شهرستان قرچک از سایت‌های مختلف آن بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید همچنین تعدادی از معاونین و مدیران شرکت به همراه مدیر آبفا شهرستان قرچک حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این نشست با اشاره به انتقال آب سدماملو به شهرستان قرچک، خاطرنشان کرد: ارتقا خدمات آب‌رسانی، تأمین و توزیع پایدار آب شرب موردنیاز مردم شریف شهرستان قرچک در سرلوحه برنامه کاری این شرکت قرار دارد و در این راستا از هیچ فعالیتی دریغ نمی‌شود.

مهندس حمیدرضا نامداری بابیان این مطلب که در کنار وظیفه اصلی شرکت آبفا که همان تأمین و توزیع آب شرب است خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مشترکین نیز از اهمیت خاصی برخوردار است که در شهرستان قرچک این مهم با تلاش شبانه‌روزی همکاران محقق می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران همچنین بر شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان قرچک تأکید کرد و افزود: با توجه به این‌که حجم زیادی از آب شرب شبکه توزیع شهرستان قرچک از طریق انشعابات غیرمجاز هدر می‌رود کشف و قطع این نوع انشعابات به‌صورت جدی و شبانه‌روزی پیگیری گردد.

مهندس نامداری در پایان طی نشستی با مسئولین مربوطه ضمن تأکید بر تأمین و تولید آب پایدار، کشف و قطع انشعابات غیرمجاز در شهرستان قرچک را بسیار ضروری برشمرد.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید