اخبار

شبکه آب‌رسانی شهرستان پیشوا به آب تصفیه‌خانه هفتم تهران پایان خردادماه امسال متصل می‌شود

شبکه آب‌رسانی شهرستان پیشوا به آب تصفیه‌خانه هفتم تهران پایان خردادماه امسال متصل می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر پیشوا خبر از بهره‌برداری خط انتقال آب تصفیه‌خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران. طی نشستی که در محل تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا با حضور مدیرعامل، معاون بهره‌برداری شرکت و شهردار و اعضای شورای شهر این شهرستان برگزار شد اقدامات و فعالیت‌های شرکت در این شهرستان و همچنین مشکلات آب‌رسانی و طرح فاضلاب موردبحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان در ابتدا این جلسه طی سخنانی با گرامی داشت ایام فرارسیدن رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد ورامین اظهار داشت: تأمین و توزیع پایدار آب شرب مردم شریف شهرستان پیشوا از اولویت‌های برنامه کاری این  شرکت بوده و در این راستا اقدامات مهمی  به منظور ارائه خدمت بهینه صورت گرفته  افزایش ۱۰۰ لیتر بر ثانیه به میزان تولید آب، استانداردسازی و زون بندی شبکه توزیع، نصب و راه‌اندازی شیر فشارشکن و مهندسی مجدد ایستگاه پمپاژ از آن جمله می باشد و این مهم باعث شد  تا حتی در ایام پیک مصرف  پایان سال و شیوع کرونا مشکلی نداشته‌ایم.
مهندس حمیدرضا نامداری در ادامه به اجرای عملیات خط انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا اشاره کرد و افزود: این طرح از پیشرفت مطلوبی، برخوردار است و تنها یک و نیم کیلومتر از آن مانده است و امیدواریم با اقدامات و پیش‌بینی‌های انجام‌شده به‌زودی شاهد بهره‌برداری از این طرح آب‌رسانی باشیم تا مردم پیشوا از آب سدماملو بهره مند  شوند.
مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران با اشاره به شیوع ویروس، کرونا در زمان اجرای این خط انتقال تصریح کرد:علی‌رغم مشکلات موجود، این طرح مطابق برنامه اجرا شده و لوله گذاری انجام شده تا کنون  با صرف هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال اجرا گردیده است.
مهندس نامداری در ادامه به اجرای طرح فاضلاب شهری در پیشوا اشاره کرد و افزود: در منطقه جنوب شرق استان تهران شهرستان پیشوا با بهره‌برداری از فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب و اجرای 80 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در این زمینه پیشرو است.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران مشارکت مردم و مسئولین را در اجرای طرح فاضلاب پیشوا ضروری برشمرد و افزود: به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری سریع‌تر از این طرح زیست‌محیطی نیاز مند  مشارکت مردم و حمایت مسئولین هستیم و همچنین از همکاری و هماهنگی های شهردار و اعضا شورای شهر پیشوا قدر دانی کرد.

در ادامه شهردار پیشوا اقدامات شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران را در شهرستان پیشوا مثبت ارزیابی نموده و همچنین از پیشرفت  اجرای پروژه انتقال آب سدماملو اعلام رضایت نمود.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید