اخبار

در نشست فرماندار پیشوا و مدیرعامل شرکت مشکلات آب و فاضلابی این شهرستان بررسی شد

در نشست فرماندار پیشوا و مدیرعامل شرکت مشکلات آب و فاضلابی این شهرستان بررسی شد

طی نشستی در محل فرمانداری شهرستان پیشوا وضعیت و مشکلات شبکه توزیع آب و جمع آوری فاضلاب  منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این نشست مدیرعامل شرکت، فرماندار و فرمانده سپاه، اعضای شورای شهر و شهردار پیشوا و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: تأمین و توزیع پایدار آب شرب مردم شریف شهرستان پیشوا در اولویت برنامه کاری شرکت قرار دارد ودر این راستا سالانه طرح‌های مختلفی شامل اجرای  حفرچا های جدیدو  خطوط انتقال آب از تصفیه خانه هفتم تهران ، اصلاح و توسعه شبکه آب رسانی انجام می‌شود.

مهندس حمیدرضا نامداری در ادامه با اشاره به اجرای خط انتقال آب سدماملو به پیشوا اظهار داشت: عملیات انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا مطابق برنامه در حال اجراست و این پروژه از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.

مهندس نامداری با اشاره به وضعیت و چالش فرسودگی شبکه توزیع آب شهرستان پیشوا افزود: عملیات اصلاح و نوسازی شبکه آب رسانی در شهرستان پیشوا با توجه به قدیمی بودن شبکه با هدف مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب امری ضروری است و جهت اجرای این مهم نیازمند مساعدت مسئولین این شهرستان هستیم.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با اشاره به انشعابات غیرمجاز آب در پیشوا خاطرنشان کرد: جمع آوری و قطع انشعابات غیرمجاز به صورت جدی در دستور کار امور آبفا ی این شهرستان قراردارد و با کسانی که انشعابات غیر مجاز آب استفاده می‌کنند برخورد قانونی می‌شود.

مهندس نامداری با اشاره به امتیازات اجرای طرح فاضلاب شهری، خاطرنشان کرد: فاز نخست طرح فاضلاب شهری در پیشوا به بهره برداری رسید و جهت تکمیل خطوط انتقال و جمع آوری خواستار مشارکت همشهریان با خرید انشعابات فاضلاب هستیم که این امر نیازمند فرهنگ سازی تمامی دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.

فرماندار شهرستان پیشوا در این نشست با ابراز رضایت از عملکرد شرکت ابفای جنوب شرقی استان تهران در این شهرستان خواستار ادامه این روند خدمات آب رسانی و تسریع در اجرای عملیات انتقال و اتصال آب سدماملو شد.

حسین عباسی همچنین اجرای طرح‌های جمع‌آوری فاضلاب را ازنظر زیست‌محیطی بسیار مهم و لازم دانست و به‌تمامی اعضای جلسه جهت اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی دستورات لازم را صادر نمود.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید