اخبار

رزمایش همدلی

همکاران گرامی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران

"جز این نیست خداوند از میان بندگانش به رحم کنندگان رحم می‌کند" پیامبر اکرم  (صلی الله و علیه وآله).

معروف است که خداوند به موسی گفت: قحطی خواهد آمد، به قومت بگو آماده شوند !

موسی به قومش گفت و قومش از دیوار خانه ها سوراخ ایجاد کردند که در هنگام سختی به داد هم برسند که این قحطی بگذرد !

مدتی گذشت اما قحطی نیامد ، موسی علت را از خدا پرسید خدا به او گفت من دیدم که قوم تو به هم رحم کردند !

من چگونه به این قوم رحم نکنم ؟

 

کرونا ثابت کرد حتی بشر امروز با تمام تکنولوژی و علم خود کاملا عاجز و درمانده است و به همه فهماند که تنها قادر هستی خدای رحمان و رحیم است و مشیتش بر هر چه قرار گیرد بی گمان همان خواهد شد

اما همین خدای قادر متعال آنقدر رحیم و مهربان است که مشیتش را هم بر این استوار کرده  که رحم کند بر هر بنده‌ای که به بندگانش رحم کند و کرم نماید بر هر بنده‌ای که بر بندگانش کرم نماید.

 بی گمان امروز همه ما در معرض آزمایش الهی و ادای تکلیف در برابر این مشیت الهی هستیم . پس به همدیگر رحم نماییم تا خدا هم بر ما رحم نماید که جز این هم راهی نیست.

********

همانگونه که استحضار دارید به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل تعطیل شده و بسیاری از مردم نیز درآمدشان را از دست داده و در شرایط سخت معیشتی به سر می‌برند.

مقام معظم رهبری در آخرین بیاناتشان به خوبی به این موضوع اشاره فرمودند .

لذا انتظار هست آنانی که تغییری در وضعیت درآمدیشان ایجاد نشده به یاری کسانی که در حال حاضر با مشکل مواجه شدند بشتابند.

پویش همدلی یا به فرموده مقام معظم رهبری رزمایش همدلی طرحی است که بدین منظور شروع شده و قرار است در این طرح بسته‌های حمایتی حاوی مایحتاج اولیه زندگی به ارزش هر پک ۳۰۰هزار تومان تهیه و در بین نیازمندان  توزیع شود.

در جلسه ای که با دستور مدیر عامل محترم شرکت بدین منظور تشکیل گردید  قرار شد شرایط آن برای همکارانی از این شرکت که تمایل داشته باشند در این پویش مردمی و کار خداپسند شرکت کنند فراهم شود.

لذا موافقت فرمودند تا مبالغ پیشنهادی همکاران برای کمک به نیازمندان در سه قسط از حقوقشان کسر شود تا هم خیلی به زحمت نیافتند و هم بتوانند مبالغ بیشتری کمک نمایند.

همکاران آب و فاضلاب جنوب شرق با پیشینه و سابقه‌ای درخشان در امور خودجوش و خداپسندانه و معنوی ثابت کردند همیشه پیشتاز و در صف اول مجاهدت و خدمت و ایثار بوده وهستند.

خدای بزرگ را به پاس اینکه این فرصت را به ما ارزانی داشته و قادریم به بندگانش یاری برسانیم بی نهایت شاکریم و شکر این نعمت را نیز با مشارکتمان در این طرح به جا می‌آوریم.

ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خداست  بر آنیم تا ضیافت امسالمان را با پویش همدلی آغاز به استقبال میهمانیش برویم به امید آنکه مورد رحمت و رضایت حضرت حق قرار گیریم .  

 

شورای فرهنگی شرکت

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید