اخبار

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با خانواده‌های شهدا و جانبازان دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با خانواده‌های شهدا و جانبازان دیدار و گفتگو کرد

همزمان با ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: مهندس حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت به همراه مشاور امور ایثارگران و تعدادی از مدیران با خانواده شهید مشکاتی و خانواده‌های جانبازان آرزومند و شیخی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی و معنوی برگزار شد مدیرعامل شرکت طی سخنانی با بزرگداشت یاد شهیدان اظهار داشت: بی‌تردید امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خون پاک شهدا و رشادت‌های ایثارگران و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است.
مهندس حمیدرضا نامداری بابیان این مطلب که تکریم خانواده‌های معظم شهدا از افتخارات مردم و مسئولین است، افزود: منزلت به خانواده‌های گران‌قدر شهدا از بالاترین و باارزش‌ترین خدمات و از افضل‌ترین اعمال معنوی و اجتماعی است
مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران افزود:شهیدان انقلاب شکوهمند اسلامی و جنگ تحمیلی باروحیه جان‌فشانی که در جبهه‌های حق علیه باطل داشتند از اسلام و وطن دفاع کردند و پرورش‌یافته مکتب خانواده‌های اصیل ایران اسلامی بودند و جا دارد که فضایل اخلاقی شهدا و رشادت‌هایشان سرلوحه کار ما باشد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۱۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید