اخبار

اجرای 24 کیلومتر اصلاح شبکه آب‌رسانی در شهرهای جنوب شرقی تهران

اجرای 24 کیلومتر اصلاح شبکه آب‌رسانی در شهرهای جنوب شرقی تهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران خبر از نوسازی 24 کیلومتر شبکه‌های فرسوده و قدیمی در شهرهای تحت پوشش داد.

مهندس حمیدرضا نامداری بابیان خبر فوق، اظهار داشت: در راستای بهبود هیدرولیکی شبکه، مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب و از مدار خارج نمودن خطوط فرسوده و قدیمی از ابتدا سال 98 تا پایان دی‌ماه 24 هزار متر عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی در مناطق جنوب شرق استان تهران انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این مطلب که کاهش تلفات آب و مدیریت مصرف این مایه حیاتی رویکرد اساسی اجرای عملیات اصلاح شبکه در سال‌های اخیر با توجه به بحران آبی است، خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین اقدامات شرکت آبفا جهت مقابله با بحران آبی در کنار نوسازی خطوط آب‌رسانی، ایجاد تأسیسات فاضلاب شهری و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در این راستا است.

مهندس نامداری با اشاره به فرسودگی شبکه‌های توزیع آب شهری مناطق جنوب شرق استان تهران تصریح کرد: مطابق برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام‌شده به‌رغم محدودیت‌های شدید مالی عملیات اصلاح شبکه توزیع آب به‌صورت مستمر در سال جاری در چهار شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت با اجرای 24 کیلومتر لوله‌گذاری انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در پایان افزود: در اجرای این عملیات از لوله‌های چدن داکتیل و پلی‌اتیلن در اقطار ۶۳ تا ۷۰۰ میلی‌متر استفاده شد که شاهد جلب رضایت مشترکین و ارتقای خدمات آب‌رسانی هستیم.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید