اخبار

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران از شرکت لوله و ماشین سازی ایران بازدید کرد

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران از شرکت لوله و ماشین سازی ایران بازدید کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه جمعی از معاونین و مدیران از شرکت لوله و ماشین سازی ایران بازدیدبه عمل آورد.

مهندس حمیدرضا نامداری در این بازدید با اشاره به‌ضرورت تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های انتقال آب از سدماملو به شهرهای پیشوا و شریف‌آباد، اظهار داشت: بازدید از شرکت لوله‌سازی ایران و نشست با مدیران این شرکت باهدف تأمین و تحویل به‌موقع لوله‌های لازم جهت اجرای پروژه عمرانی و آب‌رسانی به شهرهای تحت پوشش انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این مطلب که جنس، کیفیت و رعایت استانداردهای لازم جهت تولید لوله‌ها برای اجرای پروژه‌های آب‌رسانی از اهمیت خاصی برخوردار است، خاطرنشان کرد: در نشست با مدیرعامل و مدیران شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران علاوه بر این‌که نسبت به تحویل به‌موقع لوله‌ها توافقات و رایزنی‌هایی انجام گرفت همچنین جهت اطمینان از کیفیت محصولات این شرکت بر رعایت استاندارهای لازم تأکید شد.

در این نشست همچنین مدیرعامل شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران، جهت تأمین و تحویل به‌موقع لوله‌ها به شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران اعلام همکاری و مساعدت نمود.

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۲۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید