اخبار

بازدید از پروژه انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا

بازدید از پروژه انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا

مسئولین پیشوا از عملیات لوله گذاری خطوط انتقال آب تصفیه خانه هفتم تهران به این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که فرماندار، دادستان و رئیس شورای شهر پیشواحضور داشتند مدیرعامل شرکت در خصوص پروژه آب رسانی ازسدماملو به این شهرستان مطالبی را توضیح داد.

مهندس حمیدرضا نامداری در ابتدا بابیان این مطلب که بهبود وضعیت کمی آب شرب و جلب رضایتمندی مشترکین منطقه از اهداف اساسی این عملیات آب‌رسانی است، اظهار داشت: هم‌اکنون تمامی منابع تأمین آب شرب شهرستان پیشوا از سفره‌های زیرزمینی است و در راستای بهره‌برداری از آب‌های سطحی، عملیات انتقال آب سدماملو به این شهرستان در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران افزود: این طرح در فاز نخست با اجرای 10 کیلومتر لوله‌گذاری اجرا و در مرحله دوم با ساخت دو باب مخزن زمینی 10 هزار مترمکعبی به بهره‌برداری می‌رسد.

مهندس نامداری با اشاره به پیشرفت فیزیکی عملیات لوله‌گذاری خطوط انتقال آب تصفیه‌خانه هفتم تهران به پیشوا، تصریح کرد: مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده علی‌رغم محدودیت‌های شدید مالی شرکت این پروژه بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده در حال اجراست و جهت تسریع در اجرای آن مساعدت و همکاری مسئولین برای جذب اعتبارات به‌موقع الزامی است.

در ادامه این بازدید مسئولین شهرستان پیشوا با ابراز رضایت از پیشرفت فیزیکی پروژه انتقال آب از تصفیه‌خانه هفتم تهران به این شهرستان، خواستار بهره‌برداری هرچه زودتر این طرح شدند.

۱۱ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید