اخبار

بیش از دو هزار فقره انشعابات غیرمجاز آب در شهرهای جنوب شرقی استان تهران کشف و قطع شدند.

بیش از دو هزار فقره انشعابات غیرمجاز آب در شهرهای جنوب شرقی استان تهران کشف و قطع شدند.
  با پیگیری‌ها و تلاش‌های اکیپ تخلفات آب شهرهای جنوب شرقی استان تهران بیش از 2000 رشته انشعاب غیرمجاز آب طی هشت‌ماهه سال 98 شناسایی و جمع‌آوری شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: در راستا مدیریت مصرف، جلوگیری از تلفات آب و مصرف بی‌رویه این مایه حیاتی در بخش انشعابات غیرمجاز، شناسایی و جمع‌آوری این نوع انشعابات به‌صورت جدی و شبانه‌روزی از سوی اکیپ تخلفات امورات و ادارات تابعه شرکت انجام می‌شود.

سید عزت آ... موسوی افزود: از ابتدا سال 98 تا پایان آبان ماه در پی گشت زنی بی‌وقفه اکیپ تخلفات شهرهای تحت پوشش آبفا جنوب شرقی استان تهران تعداد 2016 رشته انشعاب غیرمجاز در سطح چهار شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت شناسایی و بلافاصله اقدامات لازم در این زمینه انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 1800 رشته انشعابات غیرمجاز شناسایی‌شده پس از قطع و سیر مراحل قانونی با اخذ هزینه‌های لازم تبدیل به مجاز شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در پایان اضافه نمود: آن دسته از شهروندانی که به‌صورت خود اظهاری نسبت به معرفی انشعاب غیرمجاز اقدام نمایند این شرکت همکاری و مساعدت لازم را جهت قانونی نمودن انشعابات را خواهد داشت.

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید