اخبار

به‌منظور بالا رفتن بازدهی شرکت صورت گرفت،تغییرات در آبفای جنوب شرقی

به‌منظور بالا رفتن بازدهی شرکت صورت گرفت،تغییرات در آبفای جنوب شرقی

روز گذشته و به‌منظور افزایش بهره‌وری و بازدهی بهتر در آبفای جنوب شرقی استان تهران تودیع و معارفه پنج پست مدیریتی به‌صورت همزمان در دفتر مرکزی آبفای جنوب شرقی با حضور مدیرعامل صورت گرفت.

سرپرستان جدید معاونت نظارت بر بهره‌برداری، روابط عمومی و آموزش همگانی، امور آب و فاضلاب شهرستان قرچک، دفتر منابع انسانی و بهبود بهره‌وری و همچنین دفتر پژوهش و بهبود مدیریت شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران جایگاه‌هایی بودند که نشست تودیع و معارفه آنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیرعامل شرکت مهندس حمیدرضا نامداری طی صدور حکمی محمد پناهی امام را به‌عنوان سرپرست معاونت نظارت بر بهره‌برداری شرکت منصوب و از خدمات معاون سابق این حوزه مهدی شمس‌آبادی قدردانی به عمل آورد.
همچنین طی احکام جداگانه‌ای علی جعفری نسب را به سمت سرپرست جدید روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت و حمیدرضا زارع کاشانی را به‌عنوان سرپرست آبفای شهرستان قرچک منصوب و از خدمات سعید محمدیان و مدیر سابق آبفا شهرستان قرچک تقدیر به عمل آورد.
مدیرعامل شرکت در حکمی دیگر سعید محمدیان را به سمت سرپرست جدید دفتر منابع انسانی شرکت و ناصر عرب شیراز را به‌عنوان سرپرست دفتر پژوهش شرکت منصوب نمود و از خدمات مدیران سابق این حوزه تقدیر نمود.
بنابراین گزارش امام‌جمعه شهرستان قرچک حجت‌الاسلام اسماعیلی میهمان ویژه این جلسه تودیع و معارفه بود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این نشست اظهار داشت: شرکت آبفا در جایگاه خدمات‌رسانی به مردم شریف نیاز به پویایی و عمل‌گرایی دارد و جهت نیل به اهداف سازمانی ، دیدگاه‌های خلاقانه از اهمیت خاصی برخوردار است.
در ادامه این نشست امام‌جمعه شهرستان قرچک نیز نقش مدیران را در پیشبرد اهداف سازمان بسیار حیاتی برشمرد و افزود: «همه مدیران ما در تمامی بخش‌ها باید پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) را الگو و راهنما خود قرار بدهند.
حجت‌الاسلام اسماعیلی اظهار داشت: با توجه به برنامه‌های مثبت و ارزنده آبفا قرچک در تجمیع آبفا روستایی و شهری، در مراجعات مردمی گله‌مندی کمتری از دستگاه‌های خدماتی آب و برق به گوش می‌رسد و جا دارد از این خدمات قدردانی به عمل آید.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید