اخبار

با حضور استاندار تهران طرح آب‌رسانی از سدماملو به شهرستان پیشوا آغاز شد

با حضور استاندار تهران طرح آب‌رسانی از سدماملو به شهرستان پیشوا آغاز شد

عملیات اجرایی آب‌رسانی از تصفیه‌خانه هفتم تهران (سدماملو) به شهرستان پیشوا با حضور استاندار تهران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این مراسم قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران، امام‌جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی شهرستان پیشوا حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ابتدا این مراسم با عرض خیرمقدم به حاضرین طی سخنانی اظهار داشت: به‌منظور تأمین و توزیع پایدار آب شرب موردنیاز شهروندان محترم پیشوا و باهدف ارتقا خدمات به شهروندان، آب‌رسانی از سدماملو به این شهرستان در اولویت برنامه‌های کاری شرکت قرار گرفت.

مهندس حمیدرضا نامداری در ادامه بابیان این مطلب که هم‌اکنون تمامی منابع تأمین آب شهر پیشوا از سفره‌های زیرزمینی و از طریق حفر چاه‌ها انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: با انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا ضمن این‌که گام مهمی در بهره‌برداری از آب‌های سطحی جهت تأمین آب شرب مردم شریف این شهرستان برداشته می‌شود نقش مهمی در تعادل بخشی آبخوان این منطقه خواهد داشت.

مهندس نامداری در خصوص مشخصات اجرای پروژه آب‌رسانی از تصفیه‌خانه هفتم تهران به پیشوا، خاطرنشان کرد: این طرح با اجرای 10 کیلومتر لوله 600 چدن داکتیل بااعتبار 370 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

در فاز دوم طرح آب‌رسانی از سدماملو به شهرستان پیشوا دو باب مخزن 10 هزار مترمکعبی بااعتبار 150 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید