اخبار

در آبفا جنوب شرقی استان تهران جلسه کمیته ایمنی آب شهرستان قرچک برگزار شد

در آبفا جنوب شرقی استان تهران جلسه کمیته ایمنی آب شهرستان قرچک برگزار شد

شانزدهمین جلسه کمیته راهبری ایمنی آب قرچک در محل سامانه آب شیرین کن این شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این نشست معاون نظارت بر بهره برداری و مدیر دفتر کنترل کیفی شرکت، نمایندگان شبکه بهداشت ودرمان، جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، آب منطقه ای، محیط زیست شهرستان قرچک حضورداشتند.

در ابتدای این نشست معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت با اشاره به اهمیت و حساسیت برنامه ایمنی آب، اظهار داشت: با عنایت به این‌که کنترل کیفیت و بهداشت آب شرب شهروندان از اولویت برنامه‌های کاری این شرکت است هماهنگی آ اعضا این کمیته در جهت شناسایی مخاطرات و ریسک منابع تأمین و توزیع از الزامات برنامه ایمنی آب می‌باشد.

مهدی شمس‌آبادی افزود: به‌منظور جلوگیری از بروز حوادث کیفی آب در شهرستان قرچک، شناسایی خطوط اتصال فضای سبز شهرداری به شبکه توزیع آب، نصب شیر یک‌طرفه و تابلوی آب‌های غیر آشامیدنی در کنار شیرهای برداشت آب فضای سبز شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران لازم‌الاجرا هست.

در این نشست همچنین مدیر کنترل کیفی شرکت گفت: تشخیص مخاطرات بالقوه میکروبی، فیزیکی و شیمیایی که بر فرآیند تولید آب از منابع تأمین تا نقطه مصرف مؤثر هستند باید شناسایی شود و درنهایت ارزیابی خطرات شناخته‌شده در دستور کار کمیته ایمنی آب قرار خواهد گرفت.

۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۱

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید