اخبار

مدیرعامل آبفا جنوب شرقی استان تهران از تأسیسات آب و فاضلاب شهرستان پیشوا بازدید کرد

مدیرعامل آبفا جنوب شرقی استان تهران از تأسیسات آب و فاضلاب شهرستان پیشوا بازدید کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در شهرستان پیشوا از تأسیسات آب‌رسانی بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در بازدید از تأسیسات آب و فاضلاب پیشوا همچنین معاونین شرکت، مدیران ستادی به همراه مدیرعامل شرکت حضور داشتند.

مهندس حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت در این بازدید با حضور در محل حفاری چاه‌های جدید شهرستان پیشوا اظهار داشت: تأمین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان پیشوا از اولویت‌های اساسی شرکت است و در همین راستا دو حلقه چاه جدید حفر و به‌زودی در مدار آب‌رسانی قرار می‌گیرند.

مهندس نامداری با اشاره به افت فشار آب در برخی از نقاط شهرستان پیشوا در ساعات اوج مصرف تابستان امسال، خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت رو به رشد پیشوا و افزایش مصرف آب در تابستان امسال در برخی ساعات با افت فشار در مناطق مرتفع این شهر روبرو بودیم به همین منظور با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام‌شده شامل کشف و قطع انشعابات غیرمجاز، حفر چاه‌های جدید و جلوگیری از هدر رفت آب با نوسازی خطوط آب‌رسانی و مشارکت مردم و شهروندان در مدیریت مصرف بهینه آب این مشکلات برطرف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران همچنین با حضور در محل تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا، تصریح کرد: فاز نخست طرح فاضلاب شهری در پیشوا به بهره‌برداری رسیده است و مشارکت شهروندان در خرید انشعاب فاضلاب نقش مهمی در پیشبرد اهداف این طرح زیست‌محیطی دارد.

مهندس نامداری بابیان این مطلب که هم‌اکنون صد درصد منابع تأمین آب شهرستان پیشوا از طریق سفره‌های زیرزمینی و سالانه با حفر چاه‌های جدید تأمین می‌شود، اظهار داشت: در راستای بهره‌برداری از آب‌های سطحی و انتقال آب سدماملو به پیشوا طی بررسی‌ها و پیگیری‌های به‌عمل‌آمده این مهم امکان‌پذیر و در دست اقدام است.

مدیرعامل آبفا جنوب شرقی استان تهران در پایان خبر داد: به‌زودی مراحل انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا با افتتاح و کلنگ زنی خط انتقال پدافندی آغاز می‌شود و شهروندان محترم این شهرستان از نعمت آب‌های سطحی و سدمامو بهره‌مند خواهند شد.

۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید