اخبار

راه‌اندازی نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

راه‌اندازی نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

باهدف ارتقا بهره‌وری و خدمات آب‌رسانی نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران راه‌اندازی می‌شود.

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: مبحث نگهداری و تعمیرات و به کار گرفتن نرم‌افزار تعمیرات پیشگیرانه و نگهداری یکی از چالش‌برانگیزترین واقعیت موجود در سازمان‌ها می‌باشد که در همین راستا حوزه معاونت نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران اقدام به این مهم نمود.

مهدی شمس‌آبادی افزود: مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده به‌زودی نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات خریداری و بر اساس عقد قرارداد با شرکت مشاور نسبت به استقرار سیستم پی‌ام اقدام می‌شود.

وی بابیان این مطلب که استقرار سیستم پی‌ام نیاز به آموزش کارشناسان و مدیران دارد تصریح کرد: در همین راستا دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی برای کارشناسان امورات و ادارات تابعه شرکت برگزار شد.

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی در سازمان را از اهداف اساسی استقرار سیستم پی‌ام برشمرد و در خصوص مزایای این طرح اظهار داشت: بیشینه کردن دوره عمر مفید نگهداری تعمیرات تجهیزات، کمینه کردن هزینه‌های توقفت خطوط تولید براثر خرابی دستگاه‌ها، کمینه کردن تعمیرات اتفاقی ماشین‌آلات و تجهیزات و درنهایت بیشینه کردن کارایی کل تجهیزات از امتیازات راه‌اندازی نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه است.

۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید