اخبار

1520رشته انشعاب غیر مجاز آب در شهرهای جنوب شرقی استان تهران تبدیل به مجاز شدند

1520رشته انشعاب غیر مجاز آب در شهرهای جنوب شرقی استان تهران تبدیل به مجاز شدند

در شش ماهه نخست سال 98با پیگیری های امورات و ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران 1520رشته انشعاب غیر مجاز آب شناسایی و قانونی شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: با هدف مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب شرب شهری در بخش های کشاورزی،دامداری و باغداری،عملیات کشف و قطع انشعابات غیرمجاز از ابتدا سال جاری با راه اندازی اکیپ تخلفات مشترکین در امورات و ادارات تابعه پیگیری شد.

سید عزت ا...موسوی با اشاره به تلفات حجم زیاد آب شرب در بخش انشعابات غیر مجاز،خاطرنشان کرد: از ابتدا فروردین ماه سال جاری تا پایان شهریورماه در پی پایش مستمر اکیپ های  تخلفات مشترکین در سطح مناطق تحت پوشش 1520فقره انشعاب غیر مجاز آب شناسایی شدند و اقدامات لازم در این راستا انجام شد.

وی افزود: با توجه به این که  تمامی این انشعابات غیر مجاز شرایط لازم برای قانونی شدن را داشتند ،پس از سیر مراحل قانونی و اخذ هزینه ها و مجوزهای لازم تبدیل به مجاز شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفا جنوب  شرقی استان تهران با اشاره به کمبود و محدودیت های منابع آبی در دشت ورامین و رونق کشت گلخانه ای در این منطقه،تصریح کرد: متاسفانه در برخی مواقع به دلیل استفاده غیر مجاز  آب شرب شهری در بخش باغداری و کشاورزی شاهد نصب غیرقانونی انشعاب از خطوط انتقال آب هستیم که آسیب و صدمات جبران ناپذیری در پی دارد به همین منظور افرادی که دست به این اقدام می زنند توصیه می شود که جدا خودداری نموده که پیگرد قانونی و قضایی دارد.

۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید