اخبار

تقدیر از دادستان و فرماندهی انتظامی جوادآباد جهت همکاری در قطع و جمع آوری انشعابات غیر مجاز آب

تقدیر از دادستان و فرماندهی انتظامی جوادآباد جهت همکاری در قطع و جمع آوری انشعابات غیر مجاز آب

رئیس اداره آب و فاضلاب جوادآباد از همکاری و مساعدت مسئولین این شهر جهت کشف و قطع انشعابات غیر مجاز آب قدر دانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس آبفا جوادآباد گفت: در پی گزارشات واصله مبنی بر استفاده غیر مجاز ملک چهاردیواری در حاشیه شهر جوادآباد از انشعاب غیرمجاز 4 اینچ جهت مصارف کشاورزی و باغداری مراتب جهت پیگیری در دستور کار قرار گرفت.

رضا فرهمند در ادامه با قدر دانی از دادستانی محترم شهرجوادآباد جهت صدور مجوز ورود به این ملک، خاطرنشان کرد: با توجه به این که ملک مذکور محصور و چهاردیواری بود به منظور ورود به این مکان و قطع انشعاب، نیاز به مجوزهای حقوقی و قضایی بود که دادستان این شهر در کمترین زمان ممکن نسبت به صدور احکام قانونی اقدام نمود.

وی همچنین از فرماندهی انتظامی شهر جوادآباد تقدیر کرد و افزود: در زمان جمع آوری و قطع این انشعاب غیر مجاز، پرسنل انتظامی شهر جوادآباد حضور به موقع داشتند و در این راستا همکاری لازم را انجام دادند.

رئیس آبفا جوادآباد در پایان با اشاره به کمبود و محدودیت‌های منابع آبی از شهروندان تقاضا نمود از استفاده غیرمجاز آب پرهیز نموده و به‌ویژه افرادی که از انشعابات غیرمجاز آب در بخش کشاورزی و باغداری استفاده می‌نمایند توصیه می‌شود به دلیل پیگردهای قضایی و حقوقی جدا از این اقدام خودداری نمایند و همچنین آن دسته از مردم شریف شهر جوادآباد نسبت به معرفی انشعابات غیرمجاز آب اقدام نمایند این اداره نهایت همکاری را در این زمینه خواهد داشت.

۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.