اخبار

برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مصرف بهینه آب در کانون پرورش فکری شهرستان پیشوا اجرا شد

برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مصرف بهینه آب در کانون پرورش فکری شهرستان پیشوا اجرا شد

به مناسبت روز جهانی کودک مقوله مدیریت مصرف آب برای 80 نفر از دانش آموزان مدارس ابتدایی شهرستان پیشوا تشریح و آموزش داده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مصرف بهینه آب طی هماهنگی به‌عمل‌آمده با اداره آموزش‌وپرورش پیشوا تعدادی از دانش آموزان مقطع ابتدایی در محل کانون پرورش فکری این شهرستان حضور یافتند و با روش‌های صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب آشنا شدند.

در ادامه این گزارش آمده است: در این برنامه فرهنگی و آموزشی کارشناس مدیریت مصرف دفتر روابط عمومی شرکت با تشریح وضعیت منابع آبی، میزان بارش و مصرف شهروندان منطقه، خواستار مشارکت دانش آموزان در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب شد.

این گزارش می‌افزاید: دانش آموزان ابتدایی پیشوا در این نشست پس از ارائه سوا لاتی در خصوص وضعیت آب‌رسانی و اجرای طرح فاضلاب شهری در این شهرستان در پایان به‌منظور مشارکت و همکاری در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب، پیمان‌نامه حامی آب را پذیرا شدند.

بنابراین گزارش در پایان این برنامه بسته‌های فرهنگی و تبلیغاتی با محوریت نهادینه‌سازی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان توزیع شد.

۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید