اخبار

16 کیلومتر عملیات اصلاح شبکه در شش ماهه نخست سال 98در شهرهای جنوب شرقی استان تهران انجام شد

16 کیلومتر عملیات اصلاح شبکه در شش ماهه نخست سال 98در شهرهای جنوب شرقی استان تهران انجام شد

از ابتدا سال جاری تا پایان شهریورماه 16 هزار متر از خطوط فرسوده شبکه توزیع آب شهری در مناطق جنوب شرقی استان تهران از مدار آب رسانی خارج شدند.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: در راستای مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، نوسازی خطوط شبکه آب رسانی از اساسی‌ترین راه کا رها و اقدامات شرکت در این زمینه است.

محمدحسن معصوم آبادی افزود: اجرای طرح اصلاح شبکه آب رسانی و از مدارخارج کردن خطوط فرسوده، سالانه در مناطق تحت پوشش شرکت مطابق برنامه و براساس اعتبارات تخصیصی انجام می‌شود در همین راستا در شش ماه نخست سال 98 در چهار شهرستان ورامین، قرچک، پاکدشت و پیشوا این مهم با اجرای 16 هزار متر لوله گذاری جدید و اصلاح انشعابات مربوطه به صورت امانی انجام شد.

وی تصریح کرد: مطابق طرح مطالعاتی مصوب و براساس جمعیت ساکن در محل اجرای طرح، عملیات اصلاح شبکه آب رسانی با استفاده از لوله‌های پلی اتیلن و چدن داکتیل در اقطار 63 الی 600 میلی متری اجرا گردید.

معصوم‌آبادی اضافه نمود: همزمان با عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی، انشعابات فرسوده مشترکین که در مسیر اجرای طرح قرار داشتند استانداردسازی شدند.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید