اخبار

گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از ایثارگران در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از ایثارگران در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد
  همزمان با  فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مراسم گرامیداشت دوران هشت سال جنگ تحمیلی و تجلیل از ایثارگران شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج پانزده خرداد شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران : این مراسم در محل نمازخانه شرکت با حضور مدیرعامل، رئیس شورای شهر ورامین،معاونین،مدیران و کارشناسان و تعدادی از ایثارگران و جانبازان شرکت برگزار گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم،طی سخنانی اظهار داشت: در دنیای  امروز به برکت خون شهدا و هشت سال دلاورمردی و ازخودگذشتگی سربازان،جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس دربرابر دشمن تحمیلی نام ایران در تمامی جهان طنین انداز شده است.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به  تحریم  و مشکلات اقتصادی که دشمنان ایران اسلامی و در راس آن آمریکا جنایتکار برای مردم عزیز کشورمان ایجاد کردند،افزود: همانطور که جوانان و شهدا این انقلاب با تمام مشقات در گرما و سرما طی هشت سال  جنگ تحمیلی که تمامی استکباران از رژیم بعث و صدام حمایت می کردند توانستند با نثار جان و خون خودشان عزت و سربلندی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند مردم شهیدپور ایران اسلامی نیز توانستند با الگو پذیری از این حماسه و مقاومت در مقابل مشکلات،استقلال و قدرت کشور را در تمامی زمینه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و خارجی رقم بزنند.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با تکریم و گرامی داشت ایثارگران و جانبازان شرکت،افزود: مجاهدت و خدمات ایثارگران و جانبازان شرکت چه در جبهه های حق علیه باطل و چه در کسوت سقائی مردم شایسته تقدیر و تکریم است و جا دارد در هفته دفاع مقدس که متقارن  با ابتدا سال آبی 98است از آنها تقدیر بعمل آید.

در ادامه رئیس شورای شهر ورامین، با بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس و دوران اسارت در عراق، دستاوردها و پیشرفت های کشور ما را مرهون خون شهدا برشمرد و افزود:ایثار و مجاهدات جوانان انقلابی  و غیور میهن در جنگ تحمیلی ریشه در اخلاص و برگرفته از مکتب حسینی بود که آنچنان در مقابل توپ و تفنگ دشمن جان خود را فدای عزت ایران اسلامی کردند.

آزاده سرافراز حسن فرجی در ادامه این مراسم از خدمات و اقدامات شرکت در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق قدر دانی کرد و همچنین جهت اجرای پروژه های عمرانی و آب رسانی با شرکت اعلام همکاری نمود.

۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.