اخبار

عملیات حفاری یک حلقه چاه آب شرب در شهرستان پیشوا آغاز شد

عملیات حفاری یک حلقه چاه آب شرب در شهرستان پیشوا آغاز شد

باهدف تأمین آب شرب موردنیاز شهروندان و مقابله با بحران کم‌آبی در پیشوا عملیات حفاری یک حلقه چاه آب آشامیدنی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان پیشوا گفت: با توجه به کمبود آب و افت فشار در برخی از نقاط مرتفع پیشوا در ساعات اوج مصرف در تابستان سال جاری، عملیات حفاری یک حلقه چاه در دستور کار قرار گرفت.

محمدرضا رمضان زاده در ادامه بابیان این مطلب که جهت تأمین و توزیع پایدار آب شرب در پیشوا از هیچ فعالیت و اقدامی دریغ نمی‌شود، تصریح کرد: باهدف بهره‌برداری بهینه و افزایش تولید از منابع آب‌های زیرزمینی جهت تأمین آب شرب موردنیاز این چاه در حال حفاری است همچنین جهت مقابله باکم آبی در این شهر اقدامات دیگری شامل استفاده از آب‌های سطحی (اجرای خط انتقال پدافندی ماملو) شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز مدیریت مصرف بهینه آب در حال اجراست به‌زودی عملیات حفاری چاه دوم نیز آغاز می‌شود.

وی اضافه نمود: مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده پس از اتمام مرحله حفاری این چاه، بلافاصله عملیات آزمایش پمپاژ و برق‌رسانی اجرا و به‌زودی تجهیز و در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

رمضان زاده افزود: امیدواریم با حفر و تجهیز این چاه بتوانیم پاسخگوی نیاز روزافزون مشترکین به مصرف آب باشیم و جهت مقابله باکم آبی و تأمین و توزیع پایدار آب شرب مشکلی نداشته باشیم.

۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید