اخبار

فرهنگ سازی مصرف بهینه و آموزش صرفه جویی آب در مدارس ابتدایی جنوب شرق استان تهران همزمان با جشن شکوفه‌ها

فرهنگ سازی مصرف بهینه و آموزش صرفه جویی آب در مدارس ابتدایی جنوب شرق استان تهران همزمان با جشن شکوفه‌ها

به مناسبت برگزاری جشن شکوفه‌ها و آغاز سال تحصیلی جدید دانش آموزان پایه اول مدارس ابتدایی جنوب شرق استان تهران بافرهنگ سازی مدیریت مصرف آب آشنا شدند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: در سی و یکمین روز از شهریورماه سال جاری و همزمان با شروع سال تحصیلی دانش آموزان پایه اول مدارس ابتدایی، روش‌های درست مصرف آب برای این نسل آینده‌ساز در قالب برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نمایش گذاشته شد.

سعید محمدیان در ادامه افزود: در مدرسه ابتدایی علوی شهرستان ورامین با حضور مسئولین استانی و روسای ادارات این شهرستان، جشن شکوفه‌ها برای دانش آموزان برگزار شد و به‌منظور فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب برای آنان میثاق نامه مصرف درست آب قرائت گردید همچنین دانش آموزان در این زمینه با شرکت آب و فاضلاب تجدید پیمان کردند همچنین در مدرسه ابتدایی مهدیه شهرستان پاکدشت برنامه‌های هنری و آموزشی در این روز اجرا شد.

وی اضافه نمود: ایستگاه دوستی با آب در روز جشن شکوفه‌ها در مدرسه ابتدایی آیت‌الله مشکینی پیشوا با حضور فرماندار و روسای ادارات این شهرستان و دبستان ابتدایی یاس نبی شهرستان قرچک به‌منظور نهادینه‌سازی مصرف درست آب برای دانش آموزان نیز برگزار شد.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با قدردانی از همکاری ادارات آموزش‌وپرورش چهار شهرستان ورامین، قرچک، پاکدشت و پیشوا، تصریح کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی در راستای مصرف بهینه آب برای دانش آموزان نقش عمده‌ای در مقابله با بحران آبی دارد و به همین منظور این مهم در اولین روز سال تحصیلی در مدارس ابتدایی با برپایی ایستگاه دوستی با آب و توزیع بسته‌های فرهنگی و آموزشی پیگیری شد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.