اخبار

جلسه ایمنی آب در آبفا شهرستان پاکدشت برگزار شد

جلسه ایمنی آب در آبفا شهرستان پاکدشت برگزار شد

باهدف ارتقا کیفیت بهداشت آب شرب شهروندان پاکدشت جلسه ایمنی آب در آبفا این  شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این نشست که با حضور نمایندگان ادارات صنعت و معدن، منابع آب، محیط‌زیست، جهاد کشاورزی و آبفا روستایی برگزار شد در خصوص را ه کارهای جلوگیری از منابع آب‌های زیرزمینی و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب مطالبی بین شرکت‌کنندگان در جلسه موردبحث و برسی قرار گرفت.

در این نشست که همچنین مدیر کنترل کیفی شرکت حضور داشت وضعیت بهداشتی آب شرب شهروندان جنوب شرق استان تهران و برنامه جهانی ایمنی بهداشت آب را تشریح کرد.

نسیم قربانی در ادامه بابیان این مطلب که هم‌اکنون کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب در آبفا جنوب شرقی استان تهران به‌صورت پایش آنلاین انجام می‌شود، افزود: در راستای کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب شهروندان از هیچ فعالیتی دریغ نمی‌شود و در همین راستا با نمونه‌گیری روزانه از منابع تولید، شبکه‌های توزیع، خطوط انتقال و مخازن و اجرای آزمایش‌های گوناگون با به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته و کارشناسان متخصص این مهم محقق می‌شود.

در پایان نمایندگان ادارات و نهادهای حاضر در جلسه ایمنی آب شهرستان پاکدشت جهت تأمین بهداشت و ایمنی آب شرب ضمن بیان نظرات و پیشنهاد‌های خود در این زمینه اعلام همکاری و حمایت نمودند.

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید