اخبار

کارگاه آموزشی امکان‌سنجی و شناسایی پتانسیل‌های هیدرولیکی در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

کارگاه آموزشی امکان‌سنجی و شناسایی پتانسیل‌های هیدرولیکی در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در کارگاه آموزشی شناسایی پتانسیل‌های هیدرولیکی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این کارگاه آموزشی با همکاری دانشگاه تهران در محل سالن کنفرانس شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: این کارگاه به‌منظور آموزش و ارتقا دانش همکاران درزمینهٔ راه‌کارهای شناسایی و استحصال انرژی‌های تجدید پذیر در تأسیسات آب‌رسانی شامل خطوط انتقال، شبکه‌های توزیع، مخازن و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب با همکاری معاونت نظارت بهره‌برداری و معاونت مهندسی و توسعه شرکت توسط دکتر طحانی استادیار دانشگاه تهران برگزار گردید.

امیر امیدی افزود: منابع تجدید پذیر، احداث نیروگاه خورشیدی روی مخازن، پمپ‌های حرارتی جهت تأمین حرارت و برودت از آب و تأسیسات آب‌رسانی و دفع فاضلاب، احداث نیروگاه‌های برق‌آبی جایگزین شیرهای فشارشکن در خطوط انتقال و شبکه توزیع در این کارگاه مطرح و به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد.

وی تصریح کرد: در پایان کارگاه به الزام تأمین 20 درصد برق مصرفی ساختمان‌های وزارتخانه و شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی و افزایش نرخ تضمینی خرید برق بر روی خطوط آب و فاضلاب نیز پرداخته شد.

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.