اخبار

معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفا جنوب شرقی تهران خبر از تعمیرات اساسی منصوبات و اتصالات سر چاهی داد

معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفا جنوب شرقی تهران خبر از تعمیرات اساسی منصوبات و اتصالات سر چاهی داد

در پنج ماه نخست سال 98 طی برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده 50 دستگاه شیرآلات سر چاهی در مناطق جنوب شرقی استان تهران تعمیر و سرویس شدند.

مهدی شمس‌آبادی با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: به‌منظور ارتقا کیفیت خدمات و بهبود عملکرد تجهیزات منابع تولید از ابتدا سال جاری تا پایان مردادماه توسط واحد پی‌ام حوزه بهره‌برداری و با همکاری امورات و ادارات تحت پوشش نسبت به تعمیر اساسی 50 دستگاه منصوبات، اتصالات و شیرآلات سر چاهی اقدام شد.

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این مطلب که بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده تعمیر و سرویس 50 دستگاه شیرآلات دیگر نیز در شش‌ماهه دوم امسال در دستور کار معاونت نظارت بر بهره‌برداری قرار دارد، افزود: تعمیر این منصوبات که در چاه‌های در حال بهره‌برداری کاربرد اساسی دارند صرفه‌جویی اقتصادی قابل‌توجهی به همراه داشته و نقش مهمی در تولید پایدار آب شرب دارد.

شمس‌آبادی تصریح کرد: به‌منظور تأمین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان جنوب شرق استان تهران اجرای پروژه‌های تعمیراتی به‌صورت مستمر از سوی این معاونت انجام می‌شود که می‌توان به فعالیت‌های در حال پیگیری در این زمینه به استقرار سیستم مکانیزه تعمیرات و نگهداری (سی‌ام ام‌اس) و ایجاد واحد تعمیر و نگهداری بر پایه پایش وضعیت (سی بی دم) اشاره کرد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.