اخبار

آموزش و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف آب در قرچک

آموزش و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف آب در قرچک

برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در راستای مدیریت مصرف آب به‌صورت مستمر از سوی دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران پیگیری و اجرا می‌شود.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: مطابق برنامه‌ریزی انجام‌شده جهت اجرای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی مصرف بهینه آب در پایگاه‌های تابستانه، کارشناس مدیریت مصرف این دفتر در کانون پرورش فکری ملائک شهرستان قرچک حضور یافت.

سعید محمدیان با اشاره به ظرفیت فرهنگی و اجتماعی پایگاه‌های تابستانه، تصریح کرد: با توجه به حضور کودکان، نوجوانان و دانش آموزان جهت اوقات فراغت تابستانی در این مراکز، فعالیت‌های مربوط به فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن مصرف بهینه آب از اثرات چشمگیرتری برخوردار است.

وی تصریح کرد: در کانون ملائک شهرستان قرچک علاوه بر این‌که به 50 نفر از کودکان و نوجوانان راهکارهای مصرف صحیح آب و روش‌های صرفه‌جویی این مایه حیاتی آموزش داده شد همچنین درزمینه منابع آبی منطقه، تولید، تأمین و توزیع آب و وضعیت آب‌رسانی به شهروندان مطالبی توضیح داده شد.

محمدیان اضافه نمود: در این کانون پرورش فکری نوجوانان و کودکان،بسته‌های فرهنگی و تبلیغاتی با محوریت آموزش روش‌های مدیریت مصرف آب در بین شرکت‌کنندگان توزیع شد.

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید