اخبار

با مشارکت پرشور خانواده ها و اقشار مختلف مردم جنگ نیرو در پارک آزادگان شهرستان ورامین برگزار شد

با مشارکت پرشور خانواده ها و اقشار مختلف مردم جنگ نیرو در پارک آزادگان شهرستان ورامین برگزار شد

 برای دومین بار برنامه هنری و آموزشی جنگ نیرو با موضوع فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و برق در پارک آزادگان شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: جنگ نیرو با همکاری شرکت توزیع برق استان تهران و منطقه برق ورامین،شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد ورامین در قالب برنامه‌های نمایشی و هنری برپاگردید.
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این خصوص گفت: در این برنامه آموزشی و فرهنگی با اجرای گروه هنری، روش‌های صرفه‌جویی و راه‌کارهای مصارف بهینه انرژی به‌ویژه آب و برق در قالب نمایش، برای شرکت‌کنندگان در این جشن که غالباً کودکان و خانواده‌ها بودند، به تصویر کشیده شد.
سعید محمدیان با اشاره به این‌که فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و برق با توجه به چالش‌ها و محدودیت‌های موجود امری ضروری است، خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که کودکان و خانواده‌ها نقش مهمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی دارند به همین منظور در جشن جنگ نیرو پارک آزادگان شهرستان ورامین با اجرای برنامه‌های هنری و مفرح مقوله مهم بحران آبی و روش درست مصرف انرژی برای آنان به نمایش گذاشته شد.
وی در ادامه با قدردانی از مشارکت بی‌نظیر شهروندان ورامین در این برنامه، تصریح کرد: علاوه بر اجرای برنامه‌های نمایشی و هنری در جنگ نیرو، برگزاری مسابقه با موضوع مدیریت مصرف آب در بین نوجوانان و دانش آموزان، نقاشی روی صورت برای کودکان و تقدیر از ادارات کم‌مصرف شهرستان ورامین نیز انجام شد.
محمدیان اضافه نمود: در پایان جنگ نیرو بسته‌های آموزشی و پوسترهای تبلیغاتی با محتوای نهادینه‌سازی فرهنگ مدیریت مصرف آب در بین شرکت‌کنندگان توزیع شد.

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۲۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.