اخبار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با امام جمعه شهر خیر آباد دیدار و در زمینه مدیریت مصرف آب گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با امام جمعه شهر خیر آباد دیدار و در زمینه مدیریت مصرف آب گفتگو کرد

در دومین روز از مرداد ماه سال 98 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در دفتر امام جمعه خیرآباد به تشریح مسائل آب رسانی و لزوم مدیریت مصرف آب پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در دیدار با امام جمعه خیرآباد که در فضایی بسیار صمیمی برگزار شد همچنین تعدادی از مدیران شرکت و رئیس اداره آب و فاضلاب این منطقه حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ابتدا این نشست با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف آب اظهار داشت: با توجه به افزایش زمان و میزان گرما در سال جاری ساعات اوج پیک مصرف نیز افزایش یافت و به همین دلیل در برخی مواقع با افت فشار و کم آبی روبر هستیم و علی رغم این مشکلات همکاران ما به‌صورت شبانه‌روزی جهت آب‌رسانی پایدار به شهروندان مشغول فعالیت و خدمت هستند.

مهندس علیرضا کارگری بابیان این مطلب که عبور از بحران خشک‌سالی و مدیریت مصرف و به‌ویژه مدیریت پیک مصارف نیاز به مشارکت مردم و شهروندان است، خاطرنشان کرد: مشترکین شرکت جنوب شرق استان تهران در شهر خیرآباد تنها با 20 درصد صرفه‌جویی در مصرف آب در بخش خانگی به‌ویژه در آشپزخانه و حمام می‌توانند نقش مهمی در عبور از بحران آبی و شرایط موجود ایفا نمایند.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران همچنین با اشاره به جایگاه معنوی و دینی آب در بین مسلمانان و نقش ائمه جمعه در مدیریت مصرف این نعمت خدادادی، تصریح کرد: ائمه جمعه با استفاده از تربیون نماز عبادی سیاسی جمعه، مسئله حیاتی کمبود آب و لزوم صرفه‌جویی و مدیریت مصرف بهینه آب را برای نمازگزاران تشریح و آنان را دعوت به‌صرفه جویی نمایند.

امام‌جمعه شهر خیرآباد در این دیدار ضمن ابراز رضایت از همکرد اداره آبفا و وضعیت آب‌رسانی به شهروندان، خواستار ادامه این روند شد و همچنین جهت فرهنگ‌سازی و ترویج مدیریت مصرف آب و اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در این زمینه در نماز جمعه این شهر اعلام همکاری نمود.

۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۴۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.