اخبار

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران خبر از برطرف شدن مشکلات کم آبی و افت فشار در پیشوا داد

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران خبر از برطرف شدن  مشکلات کم آبی و افت فشار در پیشوا داد

با تلاش شبانه روزی  و اقدامات انجام شده در شهرستان پیشوا مشکلات کم آبی و افت فشار در این شهر برطرف شد.

مهندس علیرضا کارگری  با اعلام خبر فوق افزود: در حال حاضر قطعی آب در پیشوا نداریم ولی به دلیل مصرف زیاد و کاهش ارتفاع مخازن در مناطق محدودی با افت فشار آب روبرو هستیم هم اکنون میزان تولید آب شرب پیشوا متناسب با تعداد جمعیت است اما به دلیل گرمای بیش از حد هوا و به تبع آن افزایش مصرف آب در برخی مواقع  با  افت فشار مواجه می شویم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران اظهار داشت: در بازدید معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفا استان تهران از وضعیت  آب رسانی شهر پیشوا ،نقاط مرتفع که با کم آبی و افت فشار روبرو هستند از نزدیک مورد بازدید قرار گرفتند و راه کارهای برون رفت از این مشکلات نیز برای شهروندان تشریح شد.

 مهندس  کارگری بابیان این مطلب که جهت گذر از ایام پیک مصرف و بحران آبی نیاز به مشارکت شهروندان داریم خاطرنشان کرد: تمام نیروهای آبفا پیشوا به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستند تا مشکل کم‌آبی و افت فشار برطرف شود همچنین از شهروندان محترم تقاضا داریم در مصرف آب در این روزها و به به‌ویژه ساعات اوج مصرف، صرفه‌جویی نمایند تا بتوانیم در این ساعات برای مناطق مرتفع مشکلات را برطرف نماییم.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران اضافه نمود: به دلیل گرمای زیاد زمان اوج مصرف آب نیز افزایش‌یافته که همین مسئله سبب کاهش فشار آب می‌شود که نیاز است حتماً شهروندان پمپ و مخزن ذخیره برای ساختمان‌های آپارتمانی مطابق استانداردهای نظام‌مهندسی نصب نمایند.

مهندس کارگری در پایان افزود: جهت جلوگیری از تلفات آب و مدیریت مصرف به‌ویژه در ساعات پیک مصارف، قطع و کشف انشعابات غیرمجاز به‌صورت مستمر  و شبانه‌روزی در حال انجام است.

۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید