اخبار

با حضور معاون بهره برداری آبفا استان مسائل و مشکلات آب رسانی مناطق جنوب شرقی تهران بررسی شد

با حضور معاون بهره برداری آبفا استان مسائل و مشکلات آب رسانی مناطق جنوب شرقی تهران بررسی شد

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور در شهرهای جنوب شرقی از نزدیک در جریان روند پروژه‌های در حال اجرا و مدیریت مصارف پیک محله‌های کم آب و افت فشار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید که در روزهای آخر تیرماه سال 98 انجام شد مدیرعامل و معاون بهره‌برداری شرکت نیز حضور داشتند و مشکلات کم‌آبی و افت فشار در برخی از نقاط شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا موردبحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این بازدید گفت: با توجه به افزایش شدید گرما و مصرف آب در ایام تیرماه سال جاری با مشکلاتی در بخش آب‌رسانی مواجهه شدیم که با تلاش شبانه‌روزی همکاران این مشکلات نسبت به‌روزهای قبل کمتر شد.

مهندس علیرضا کارگری بابیان این مطلب که جهت گذر از ایام پیک مصرف و بحران آبی نیاز به مشارکت شهروندان داریم خاطرنشان کرد: تمام نیروهای آبفا جنوب شرق استان تهران به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستند تا مشکل کم‌آبی و افت فشار برطرف شود همچنین از شهروندان محترم تقاضا داریم در مصرف آب در این روزها و به به‌ویژه ساعات اوج مصرف، صرفه‌جویی نمایند تا بتوانیم در این ساعات برای مناطق مرتفع مشکلات را برطرف نمائی‌ام.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران اضافه نمود: به دلیل گرمای زیاد زمان اوج مصرف آب نیز افزایش‌یافته که همین مسئله سبب کاهش فشار آب می‌شود که نیاز است حتماً شهروندان پمپ و مخزن ذخیره برای ساختمان‌های آپارتمانی مطابق استانداردهای نظام مهندسی نصب نمایند.

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید